Akasya Durağı 169.Bölüm Fragmanı 28 Temmuz 2012Akasya Durağı Yeni Bölüm Fragmanı İzle, Akasya Durağı 28 Temmuz Cumartesi Fragmanı İzle, Akasya Durağı 170.Bölüm Fragmanı İzle, Akasya Durağı Son Bölüm Fragmanı İzle Akasya Durağı 168.Bölüm Özeti; Karagöz Osman, Hacivat Hayri Osman ile Hayri, Karagöz ve Hacivat gösterisi yapmak üzere...CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online
Akasya Durağı 168.Bölüm Özeti; Karagöz Osman, Hacivat Hayri Osman ile Hayri, Karagöz ve Hacivat gösterisi yapmak üzere işe başlıyor.Güven’in, Almanya’dan dolandırıcı arkadaşları “Saltanat Müzesi”nde hırsızlık yapmak üzere İstanbul’a gelirler. Güven’i belgesel tadında film çekeceğiz yalanıyla kandırırlar. Güven, işin içine Sinan’ı da dahil eder. Sinan ve Güven, film çekeceklerini sandıkları dolandırıcılarla beraber “Saltanat Müzesi”’ne gelir. Bu arada soygun gerçekleştirilir. Dolandırıcılar dışarı çıkarttıkları tarihi eserlerle beraber ortadan kaybolurlar. Sinan ve Güven de nezarete düşer.Vakkas ve Ali Kemal, Ramazan davulcusu olmak için muhtara giderler. Muhtar, Vakkas’ı tercih eder. Ali Kemal, ben Vakkas’ım diyerek davulcu paralarını toplar. Vakkas gittiği evlerde sahte davulcu sanılır ve dayak yer.Hayri’yi ampul değiştirirken elektrik çarpar. Osman da kurtaracağım bahanesiyle Hayri’yi döver. Sonrasında Hayri’yi eski patronu arar. Hacivat Karagöz sahnelemesini ister. Hayri kabul eder ve Osman’ın Karagöz olmasını ister. Çalışmaya başlarlar.Tuncay cezaevinden elinde bavuluyla çıkar. Kendine iş aramaktadır fakat, cezaevinden çıktığı için hiç kimse iş vermek istemez. Bu sırada Eleni’nin çantasını kapkaççı alır, kaçar Tuncay durumu fark eder ve hemen atılır. Eleni karşılığında bir şey yapmak ister. Tuncay işsiz olduğunu söyler. Eleni, Tuncay’ı işe alması için Nuri Baba’yla konuşur. Tuncay durakta işe başlar. Eleni ve Nuri Baba durakta iftar yemeği verirler.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More