Avrupa Avrupa 36.Bölüm Fragmanı 29 Temmuz 2012Avrupa Avrupa 29 Temmuz Pazar Fragmanı İzle, Avrupa Avrupa 37.Bölüm Fragmanı İzle, Avrupa Avrupa Son Bölüm Fragmanı İzle Seyret Avrupa Avrupa 35.Bölüm Özeti; Can ve Gül’ün kaçış maceraları devam ediyor. İlişkilerinin ortaya çıkmasından sonra evden kaçan Can ve Gül, bu plansız kaçışlarında...CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online


Avrupa Avrupa 35.Bölüm Özeti; Can ve Gül’ün kaçış maceraları devam ediyor. İlişkilerinin ortaya çıkmasından sonra evden kaçan Can ve Gül, bu plansız kaçışlarında nereye sığınacaklarını bilemez ve Gül’ün babaannesinin evine sığınırlar. Gençliğinde kendisi de evden kaçarak evlenmiş olan babaanne duruma el koyar ve İstanbul’a gelir. Bu sırada Can ve Gül, babaannenin evinde kalmaktadır. Genç çifti baş başa bırakmak istemeyen babaanne, Can ve Gül’ün yanına, arkadaşı olan Ayşe’yi bırakır.
Kimse babaannenin, Can ve Gül’ün kaçtığından haberdar olduğunu bilmiyordur. Babaanne karşısında zor duruma düşen Ferdi, Can ve Gül’ü bulması için Tekin’i görevlendirir. Nermin ise bir dedektif tutmuştur. Duruma el koyan babaanne, bakalım bu işi çözebilecek mi? Yoksa işler daha mı karmaşık hale gelecek?


0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More