Erdoğan Güvenlik Zirvesi'ni topladıBaşbakan Tayyip Erdoğan, terörle mücadele ve Suriye özel gündemiyle güvenlik zirvesi topladı. Erdoğan'ın günlük programında olmasına rağmen zamanlaması açısından olağanüstü nitelik taşıyan toplantı Başbakanlık merkez binada gerçekleştirildi, 2 saat 15 dakika süren toplantıya Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin,CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala ile ilgili bürokratlar katıldı. Toplantıda Suriye'de yaşanan gelişmeler ile Suriye'nin kuzeyindeki Bölgede PKK'nın uzantısı olarak bilinen PYD'nin bölgede bazı illerde etkinliğini artırdığı iddiası ele alındı. Toplantı sonrasında yapılan kısa açıklamada, "Toplantıda ülkemizi ve bölgemizi ilgilendiren iç ve dış gelişmeler değerlendirilmiştir. Suriye'de yaşanan son gelişmeler üzerinde de durulmuş bölücü terör örgütünün ülkemizdeki ve komşu ülkelerdeki faaliyetleri ele alınmıştır" denildi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More