Google Nexus Tablet Çok Ucuz Olacak !Google ve Asus, ortaklaşa piyasaya süreceği Nexus tablet bilgisayarın son aşamalarına geldiler. 7 inçlik Nexus tabletin 7 Mayıs'ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.Daha önce haberimizde Google'ın yeni tablet bilgisayarının yapımını Asus'un üstlendiğini sizlere duyurmuştuk. Son söylentilere göre Nexus tablet bilgisayar son aşamaya gelmiş görünüyor. Bazı sitelerin yayınladığı raporlara göre, güvenilir kaynaklardan Nexus tablet bilgisayarın kesin fiyatı verilmiş. Raporlara göre Nexus tablet 149 dolar ile 199 dolar
arası bir fiyat ile piyasaya sürülecek. İnanılmaz derecede ucuz olsa da Nexus tablet tüm kullanıcılar için kalitesinden ödün vermeyecek. Ama tabi ki bu cihaz için kimse inanılmaz yüksek bir performansta beklemesin. Google, Nexus tableti 149 dolara piyasaya sürebilmek için önceden söylenen dört çekirdekli işlemci yerine Android tabanlı Qualcomm çift çekirdekli Snapdragon işlemci uygulama paketini kullanabilir. Tam olarak belirlemeyen bir konu ise ürünün adı oldu. Google'ın, cihazın adını Nexus Play'mı yoksa Nexus'mu yapacağı kesin belli değil.


İnanılmaz derecede ucuz olsa da Nexus tablet tüm kullanıcılar için kalitesinden ödün vermeyecek. Ama tabi ki bu cihaz için kimse inanılmaz yüksek bir performansta beklemesin.
Google, Nexus tableti 149 dolara piyasaya sürebilmek için önceden söylenen dört çekirdekli işlemci yerine Android tabanlı Qualcomm çift çekirdekli Snapdragon işlemci uygulama paketini kullanabilir.
Tam olarak belirlemeyen bir konu ise ürünün adı oldu. Google'ın, cihazın adını Nexus Play'mı yoksa Nexus'mu yapacağı kesin belli değil.

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More