Hürrem hamam otu yağı yorumları – Hamam otu yağı kullanımıHürrem hamam otu yağı yorumları

Hürrem Hamam otu yağı son zamanların bir numaralı Tüy Dökücü niteliğinde bir üründür. Bizzat kendim bu yazı için bir adet alıp denedim ve gayet memnun kaldım, Altını çizerek söylüyorum Bu makale için sallanan bir
haber değildir. Denenmiş ve Güzel sonuçlar elde edildiği için sizlere sunuyorum.
Hürrem Hamam otu yağı hakkında Kısaca Bahsedecek olursam Boyutları ilk etapta bana küçük geldi düşündüm ki bu bana yeter mi zaten bir kola kapağı kadar bir kabın içine boşalttıktan sonra bölgeme masaj yaparak yedirdim biraz Yanma olacak tabi bu normaldir Kök diplerini öldürdüğü için sonrasında 5-10 Dakika bekledim duşumu aldım gayet temiz bir şekilde çıktı, Ama kaç hafta sürecek bilmiyorum fakat onuda ilerleyen gündelerde sizlere sunacağım.
Hürrem Hamam otu yağı fiyatı : Fiyat olarak yetkili firma herkesin alabilmesi için 20 TL gibi ucuz bir miktar para biçmiş değerine kısa sürede etkisini göstereceği için ve kalıcı sonuçlar ortaya koyacağı için gayet iyi bir miktar bu para :)

Hamam Otu yağı nasıl kullanılır

Hürrem Hamam otu yağı Kullanımı gayet kolay ve sorunsuz Fakat dikkat etmeniz gereken bir, iki husus var, Yağı sorunlu bölgenize elleriniz ile yedireceğiniz için ya bir Doktor Eldiveni diye tabir edilen, Lateks eldiven kullanın ya da oldukça temkinli davranın saçınıza ve istemediğiniz yerinize zarar gelmemesi açısından.
Eldivenimizi Taktık Avucumuza çok yaz 2 çay kaşığı kadar döküyoruz sonrasında, Sorunlu bölgemize detaylı bir şekilde yediriyoruz. Biraz Bekledikten sonra Ilık su ile yıkıyoruz. Eğer sıcak su ile yakarsanız kırmızılıklar oluşmakta,
Hürrem Hamam otu yağının vücudunuzda oluşabilecek rahatsızlıklar : Yanma, Batma ve Kızarma bunlar genellikle sıcak su ile meydana gelmektedir.

Hürrem Hamam Otu yağı Zararlımı

Bu konuda Satış sitesinden bilgi aldım ama sizleri şu konuda uyarmam lazım ZIRNIK diye satılan Hamam otu tozu kesinlikle Zararlıdır. Su ile karıştırılıp çamur haline getirilen tüy dökücü.. Hürrem Hamam Otu yağı ise kısaca altta özetleyeceğim gibidir.
  • Hürrem Hamam Otu yağı Tüyleri kökten yok eder.
  • Hamam Otu yağı uzun süren bir rahatlık sağlar
  • Hürrem Hamam otu yağı tüy dökücü olduğu gibi Tüy yok edici etkiside vardır.
  • Alerji gibi rahatsızlık riski yoktur.
Sizlere şimdilik bu kadar bilgi veriyorum sizlerde Yorumlarınız ile diğer kullanıcı arkadaşlarımıza bilgi verebilirsiniz. LÜTFEN ! yorumlarınızda ARgo kelime kesinlikle kullanmayınız aksi taktirde yorumunuz onaylanmayacaktır. Sormak istediklerinizide Yorum yazarak bizlere sorabilir bizde sizler için tedarikçi arkadaşarları arayabiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More