Baz İstasyonları Şehir Dışına mı Atılacak?
Baz istasyonları mobil iletişimin olmazsa olmazıdır. Mobil iletişimde şart olan baz istasyonlarının şehir dışına taşınması konusu gündemde; ancak tam olarak karara bağlanamayan konunun sonucu oldukça merak ediliyor. 
Yapılan açıklamalarda baz istasyonlarının şehir dışına taşınması söz konusu bile olamaz denildi. Çünkü baz istasyonları mobil iletişimin olmazsa olmazı ve bu durum her açıdan kârlı.
Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) çıkarttığı raporlara göre baz istasyonlarının sağlığa olumsuz etkisi yok. Ancak toplum çıkan raporlara ne kadar inanıyor bu ayrı bir konu. Zaten inansalardı tepkileri bu kadar büyük olmazdı. 
Baz istasyonlarının şehir dışına taşınması demek iletişimde bası yerlerde sıkıntı yaratacağı anlamına gelebilir. Ayrıca baz istasyonlarının şehir dışına taşınması, sağlık, finans, eğitim dallarına da doğrudan etkide bulunabilir.
Kaynak:  10line.net
Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More