Halka Arz Facebook’a Yaramadı
Facebook hisselerini halka açmanın iyi bir kâr kapısı sanıyordu; ancak yanılmış. Çünkü Facebook şu sıralar çok darda. Facebook’un bu zamana kadar ki en yakın dostları bile onu yalnız bırakmaya başladı. 
Facebook’un değeri dün tarihinin en düşük hisse değerlerine kadar düştü. İlk defa bu kadar değeri düşen Facebook, yavaş yavaş çıkmaza mı sürükleniyor?
Facebook’un bundan önce hep yanında olan Fidelity Investments bile bundan 3 ay önce 20 milyon dolarlık hisseleri elinden çıkarmış. Halka 38 dolardan arz edilen hisseler, geri satımlarında 25-33 dolar arasında bir fiyatla satılabiliyor. Sadece Fidelity Investments değil, daha bir çok hisse sahibi şirket de Facebook hisselerini ellerinden çıkarmayı planlıyor. 
Facebook şu an gerçekten çok sıkıntıda. Yanındaki dostlarını kaybetmeye başlayan Facebook’un nasıl ayakta kalacağı merak konusu. 
Facebook’un yanında zarar eden bir diğer şirket Zynga. Zygna yöneticileri de yasak olmasına rağmen bir kısım hisseyi ellerinden çıkartmışlar. Zynga yöneticilerinin bunun adalete hesap vereceği de söyleniyor. 
Böyle giderse Facebook ve Zynga internet aleminden silinecek.

Kaynak:  10line.net
Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More