2013 Toyota RAV4 Gün Işığına ÇıktıToyota, 30 Kasım – 9 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan 2012 Los Angeles Otomobil Fuarı’nda yeni nesil SUV modeli RAV4’ün dünya prömiyerini yapacak.


Selefinden daha rafine görünen yeni model markanın ilk defa 2013 Auris ile tanıttığı açısal ızgara tasarımı, belirgin ön farları ve büyük stop lambaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca, plastik alt kaplamalar, eğimli tavan çizgisi ve bagaj kapağına monte edilmiş spoyler de sportif görünümü destekliyor.

Öte yandan, çift katmanlı konsol tasarımını bir adım ileriye taşıyan Japon üretici kabini daha belirgin çizgiler ile yeniden şekillendirmiş. Güncellenen bilgi-eğlence sistemi, yeni gösterge tablosu, üç kollu direksiyon simidi, dairesel hava delikleri, ikincil kontroller ve yeni döşeme seçenekleri iç mekana daha modern bir hava katmış.
2013 Toyota RAV4’ün resmi motor seçenekleri henüz açıklanmadı ancak kaputun altında 2.5 litre dört-silindirli 178 bhp ve 3.5-litre V6 268 bhp güç ünitelerinin görev yapması bekleniyor. Motorların yeni altı-ileri otomatik şanzıman sistemi ile kombine edileceği ve isteğe bağlı dört tekerlekten çekiş sistemine de sahip olacağı açıklanıyor.

2013 Toyota RAV4 Gün Işığına Çıktı

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More