Star Tv Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm izle 6 Temmuz 2015 PazartesiDizinin Konusu: Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir. Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar.
Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar,
dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir. Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz.
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Elif Usman Ergüden
Oyuncular: Bensu Soral (Aslı), Melisa Şenolsun (Hande), Dilan Çiçek Deniz (Ebru), Büşra Develi (Selin), Beste Kökdemir (Açelya), Şükrü Özyıldız (Eren), Gökçe Yanardağ (Asuman), Kubilay Tunçer (Bahadır), Almila Uluer (Vildan), Cüneyt Uzunlar, Burak Deniz (Toprak)

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More