2013 Yılı Media Markt Personel Alımı, Başvuru Formu Doldur2013 Yılı Media Markt personel ilanları
Elektonik ürünlerinin satıldığı mağazacılık devi Media Markt firmasında görevli olarak çalışmak istermisiniz? Media markt de çalışmak iç.in gerekli şartlar ve koşulları saglıyorsanız sizde sürekli bir çalışabileceğiniz işde çalışabilirisniz. gerekli bilgiler sayfa sonundaki linkte detaylı olarak mevcuttur.


Media-Saturn-Holding Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Şirket Almanya, Avusturya, Polonya, Türkiye, İsviçre’de birçok şehirde açılan Saturn ve Media Markt mağazalar zincirini de bünyesinde barındırır. Merkezi Almanya’nın Bayern eyaletindedir.
Media Markt 1979 yılında kurulmuştur. “Küçük küçük birçok mağaza yerine bir tane büyük mağaza yaparak rakiplere göre daha ucuz elektronik eşya satalım” fikriyle mağaza açmaya karar verildi. Diğer yatırımcı arkadaşları bu fikri cazip buldular. 29 Eylül 1979′da Almanya’nın Münih kentinde ilk magazayı açtılar. 1985 yılından itibaren mağazalar birbirini izledi ve bugüne kadar büyümeye devam etti.

Başvuru için tıklayın.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More