FATİH DİZİSİ OYUNCULARI - KANAL D FATİH DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSUdizi,fatih dizisi oyuncuları,fatih dizisi konusu,fatih dizisi ne zaman başlayacak,fatih dizisi hangi kanal da başlayacak,fatih dizisinde kimler oynayacak,fatih dizisinde kimler oynuyor,yeni fatih dizisi 2013Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Kanal D de bir tarih filmi ile yeni sezona hazırlanıyor. Muhteşem yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman dönemimin anlatıldığı diziden sonra Kanal D de boş durmayıp Fatih Sultan Mehmet dönemini ve hayatını anlatan bir dizi ile yeni sezonda Fatih dizisi ile ekranlar da olacak.
Fatih dizisinin çekimleri başladı ve tüm hızıyla devam ediyor uzun zamandır merakla beklenen ve adının çokça söz edildiği Fatih dizisi Eylül ayında yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

Fatih dizisi oyuncu kadrosu uzun bir çalışmadan ve araştırmadan sonra nihayet son bularak netleşti.
Dizinin Başrolünde yani Fatih Sultan Mehmet rolünde kendisine Adanalı dizisinden ve Baran Ağa Karekteriyle ün katan ve tanıtan Mehmet Akif Alakurt olacak.

Sizlere bu yazımızda Yeni Başlayacak olan FATİH dizisi oyuncuları ve dizi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız...
Dizi Hakkında ve Oyuncular Hakkında YORUM yapabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.. Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle
İşte Fatih Dizisi Oyuncuları ve Dizinin Konusu;

Mehmet Akif Alakurt       - Fatih Sultan Mehmet
Seda Akman                   - Gülbahar Hatun
Gamze Özçelik                - Çiçek Hatun
Aslı Tandoğan                 - Dilyar
Hande Soral                    - Gevherhan
Andrej Pejic                    - Radu    (ANDREJ PEJİC KİMDİR TIKLAYINIZ>>>)
Teoman Kumbarıcıbaşı    - Vlad
Salih Bademci                 - 2.Beyazıd

Fatih Dizisinin konusu ise Osmanlı İmparatorluğunun en önemli padişahı olan Fatih Sultan Mehmet'in hayatı ve Osmanlıdaki Fatih Sultan Mehmet dönemini konu alacak...

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More