SAGOPA KAJMER YENİ ALBÜMÜ 2013 KALP HASTASI VE ŞARKI SÖZLERİsagopa kajmer,sagopa kajmer kalp hastası şarkı sözleri,sagopa kajmer kalp hastası albümü şarkıları, sagopa kajmer yeni albümünde kaç şarkı var,sagopa kajmer yeni albümünün şarkıları,sagopa kajmer 2013 kalp hastası,2013 sagopa kalp hastası indir,kalp hastası sago indir,2013 sagopa yeni albüm indir,yeni albüm kalp hastası dinle,sago yeni 2013 albümü,sagopa kajmer kolera beraber söyledikleri şarkılar,sagopa kajmer kalp hastası albümü kaç para,sagopa kajmer yeni albümü 2013 kalp hastası

Türk rap müziğinin öncüsü olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sagopa Kajmer yeni albümü Kalp Hastası ile sevenlerini sevindirerek tüm müzik marketlerde yerini aldı.
Albüm çıkalı az bir zaman olmasına rağmen sevenlerinin büyük ilgi duyduğu albüm kısa zamanda en çok satan albümler arasına girmeyi başardı.

Kalp Hastası adını verdiği albümde Sagopa Kajmer eşi Kolera ile de şarkı söyledi. 19 Şarkının yer aldığı albümde Sagopa Kajmer yine kendine has tarzı ile harikalar yaratmışa benziyor. Türk rap müziğinde önemli gelişmeler yaratan Sagopa Kajmer kendi gibi eşi Kolera da adından söz ettiren kadın rap müzik sanatçısıdır.

Her albümünde farklı konulara değinen ve eleştiren Sagopa Kajmer bu albümünde de geleneği bozmayarak konular üzerine bir çok şarkısı bulunuyor.

İşte Sagopa Kajmer'in Kalp Hastası Albümündeki Şarkıları...


01. Sagopa Kajmer – Kapılar Açılır
02. Sagopa Kajmer – Uzun Yollara Devam
03. Sagopa Kajmer – Benim Hayatım
04. Sagopa Kajmer – Yaptığın Hatalar Kadar Büyük Olmadın
05. Sagopa Kajmer – Bulun
06. Sagopa Kajmer – İstakoz
07. Sagopa Kajmer – Baytar
08. Sagopa Kajmer – Bugünün Elleri Boştu Ya Yarın?
09. Sagopa Kajmer – Meftün
10. Sagopa Kajmer – İster İstemez (ft. Kolera)
11. Sagopa Kajmer – Kalp Hastası
12. Sagopa Kajmer – Sabah Fabrikam
13. Sagopa Kajmer – Düşünmek İçin Vaktin Var
14. Sagopa Kajmer – Durdur Beni
15. Sagopa Kajmer – Susmak İçin Yok Bahanem
16. Sagopa Kajmer – Karne
17. Sagopa Kajmer – Taşlama
18. Sagopa Kajmer – Dalgın
19. Sagopa Kajmer - Ve Kapılar KapanırCANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.. Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More