Behzat Ç.’ye Rakip GeliyorRTÜK’le başının derte olmasın rağmen izleyicisi çok Behzat Ç. dizisine rakip dizi geliyor.

Radikal yazarı Kemal Yılmaz, ünlü bir yazarın polisiye romanının dizi olacağı açıkladı.


CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online

Radikal Gazetesi’nin Kültür Sanat sayfası yazarı Kemal Yılmaz, köşesinde “Derviş Şentekin’in romanı ‘Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi’, yeni sezonda dizi olacak.” haberini duyurdu okurlarına.

“Behzat Ç. yalnız değil!” diyen Yılmaz, bakın haberi nasıl duyurdu:
BEŞ PARASIZDIM VE KADIN ÇOK GÜZELDİ

“Bilen bilir Radikal Kitap’ın editörü Derviş Şentekin’in geçen yılın kasım ayında yayımlanan ‘Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi’ isimli polisiyesi hayli ses getirmişti. Bir tür ‘looser’ hayatı yaşayan eski bir istihbarat elemanının umutsuz macerasını anlatan kitabın sinema âleminden birilerinin içini gıcıkladığını duymuştum.
Süper Fırsat! Hala ingilizce konuşamıyorsan, hemen tıkla !
DİZİ OLMASINA KARAR VERİLDİ

Birkaç şöhretli yönetmenimiz, kitabın haklarını alma girişiminde bulunuyordu ki geçen hafta o iş tamamına varmış. Ama film değil dizi olacakmış.

Geçen hafta imzalar atılmış. Dizi kasım ayında ekranlarda olacak. Şentekin her bölümün öykülerini kaleme alacakmış. Yayın dünyasının yakından tanıdığı bir başka isim de senaryoyu yazacakmış.”

Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi dizisinin oyucularıda şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi dizisi,Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi dizisinin romanı,Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi dizi oyuncuları,Derviş Şentekin romanı,Beş Parasızdım ve Kadın Çok Güzeldi dizi kitabı

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More