Recep İvedik 4 +35 Dakika Uzun Versiyonu Full HD izleÜnlü komedyen Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran tiplemesi Recep İvedik, üç filmlik serisine bir film daha ekliyor. Serisinin sonuncusu Recep İvedik 4, 25 Temmuz'da vizyona giriyor. Recep İvedik, serinin son filminde +35 dakikalık uzun versiyonu ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı konumuz yayınlanmıştır. . Recep İvedik 4 +35 dk Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 Fragman izle Recep İvedik 4 +35 dk Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 Fragman
izle yeni bölümüyle ekranlara geliyor sakın kaçırmayın Recep İvedik 4 +35 dk Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı , Recep İvedik 4 +35 Fragman izle ekranlarda olmaya devam ediyor. Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı konumuzun sonunu takip ediniz. Recep İvedik 4 +35 dk Fragmanı, Recep İvedik 4 +35 dk Uzun Versiyon Fragmanı, Recep İvedik 4 +35 Fragman izle


Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran tiplemesi Recep İvedik, üç filmlik serisine bir film daha ekliyor. Serisinin sonuncusu Recep İvedik 4, 25 Temmuz'da vizyona giriyor. Recep İvedik, serinin son filminde +35 dakikalık uzun versiyonu ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.
Gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı agrasift, komlestli ama perdelerinin kaldırdığında kedi gibi bir insan olan Recep İvedik tiplemesi Recep İvedik serisinin Recep İvedik 4 filminin kullanılmayan sahneleri +35 uzun versiyonu 25 Temmuz'da vizyona giriyor. Gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı agrasift, komlestli ama perdelerinin kaldırdığında kedi gibi bir insan olan Recep İvedik tiplemesi Recep İvedik serisinin Recep İvedik 4 filminin kullanılmayan sahneleri +35 uzun versiyonu 25 Temmuz'da vizyona giriyor.


Uzun versiyon eklemeleri ile bu yıl yine karşılaşmıştık. Düğün Dernek +30 uzun versiyonu ile vizyona girdiğini hatırlıyoruz. Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Recep İvedik yeni uzun versiyonu ile tekrar vizyonlarda baş gösterecek. Yine bir gişe rekoru bahsi olur mu bilmiyoruz ama fragmanı izleyenler Recep İvedik 5 havasına girmiş bulunuyor.

Recep İvedik 4'de kullanılmayan sahneler film'e eklenirken fragman yayınlandı. Şahan Gökbakar resmi twitter hesabından youtube yüklediği video ile resmi olarak duyurdu. Recep İvedik 4'ü ilk gösteriminden hiç para alamadığını iddia eden Şahan Gökbakar için bakalım bu gösterim nasıl medyaya düşecek.

Gökbakar, 71 milyon 284 bin 958 TL hasılat elde eden filmden payına düşen 25 milyon lirayı vermediği için dağıtımcı Murat Akdilek hakkında icra takibi başlatmıştı. Filmin dağıtımını bu sefer Warner Bros’un yapacağı öğrenildi. Ekranların sevilen kahramanı Recep İvedik tekrar geliyor. Seyircinin büyük izlenimini toplayan Recep İvedik rolündeki Şahan Gökbakar bu filminde de seyirciyi sinema ekranlarına kitlemeyi ve güldürmeyi çok iyi başararak güzel bir adım daha atıyor.
Bu sene Sinema sektöründe Gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar Tiplemesi Recep İvedik yine seyircinin beğenisini topladı. ilk 3 filminde de rekorlar kıran Recep İvedik Serisi son filmiyle de gişe rekorlarını alt üst etti. Biz ise size bu haberimiz de Recep İvedik 4 Filminin detaylarını ve filmi paylaşacağız.
Recep İvedik 4 Film Full İzle Recep İvedik 4 film İzle Recep İvedik 4 izle Film İzle. Recep İvedik 4 izlenme rekorları kırıyıor. Recep İvedik 4 izle tıkla. Recep İvedik 4 Full izle. Recep İvedik 4 tek parça izle. Recep İvedik 4 full hd kesintisiz izle. Recep İvedik 4 tek part izle. Recep İvedik 4 full tek parça izle. Recep İvedik 4 720p izle. Recep İvedik 4 1080p izle. Recep İvedik 4 sinema çekimi izle. Recep İvedik 4 indir izle. Recep İvedik 4 full indir izle.
Recep İvedik filminin sonuncusu olan 4. filmde Issız Ada yarışması konu alınacak. Survivor yarışması konu alınan bu filmin fragmanı sizlerle. Şahan Gökbakar’ın sevile karakteri Recep İvedik yeniden sinemalarda. Sizleri 2014 yılının en iddialı filmlerinden olacak Recep İvedik 4 filminin fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More