MomentCam Nedir? MomentCam Nasıl Kullanılır?
Fotoğraflarınızı farklı ve eğlenceli karikatürist grafiklere dönüştürebileceğiniz bir uygulama. Android ve İphone telefonlarına kurulum yapılabiliyor.Kısaca Momentcam Nasıl Kullanılır.Uygulamayı indirdikten sonra üst kısımda Comics, alt kısımda da Emotions bölümlerini göreceksiniz. Comics bölümü fotoğraflarınızı karikatürize etme işlemini yapacagınız bölüm, çocukluk bu bölümden fotoğraflarını yapıyor.  Buradaki en detaylı önem fotoğrafınızın net olması, önerim daha önce çekilmiş bir fotoğraf degilde o an kendinizi çekin..Daha sonra fotoğrafta gözlerinizi ve dudaklarınızı işaretliyorsunuz. Bir sonraki aşama ise cinsiyetinizi belirleme erkekseniz (boy)
bayansanız (girl) kısmını onaylayın. Face edit bölümününden yüzünüzü, kaşınızı gözünüzü bıyık vs ekleyebilirsiniz. Desingns bölümünden hazır karikatürleri seçebilir, Create bölümünden artık resminizi istediginiz formatta oluşturabilirsiniz. Sağ üst köşede bulunan Save bölümünden resmini kaydetip istediginiz platformda paylaşabilirsiniz. Keyfini çıkarınBitstrips uygulamasını kullandıysanız MomentCam'ede alışmanız çok kolay olacaktır. Çalışma mantığı aynı.Yaptıgınız fotoğrafları #MomentCam hastagıyle paylaşmayı unutmayın.

İphone'lara indirmek için; https://itunes.apple.com/us/app/momentcam/id687624831


Android'lere indirmek için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manboker.headportrait
..:: CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ::..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi dizi,Justin tv izle sitemizde canlı maç izle imkanı sunmaktayız. Lig tv izle hariç justintv sayesinde canlı maç izleme keyfi yaşayın magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak,

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More