15 Mart 2013 MSN Live Messenger Neden yok/açılmıyor?- Yerine SKYPE nasıl İndirilir/kurulur/hesap açılır? Detaylı videolu açıklamaMicrosoft’un bir zamanların popüler mesajlaşma programı Live Messenger son günlerini yaşıyor. Bazı Live Messenger kullanıcılarına gönderilen Microsoft imzalı e-postalarda yazılımın son kullanma tarihinin 15 Mart 2013 olduğu belirtildi.

Bu tarihten itibaren Microsoft kullanıcılarını Skype’a yönlendirecek. Bunun için kullanıcıların ekranına bir bildirim çubuğu gelecek ve Skype’e terfi edilmesi istenecek.
15.03.2013, Microsoft Live Messenger’a veda günü, 16  Mart 2013 MSN neden açılmıyor, neden yok, skype hesabı aç, skype türkçe indir, skype nedir nasıl kullanılır, nasıl skype hesabı açılır,MSN ne zaman neden bitiyor, Yeni Live Messenger uygulamaları sorgula, indir!, MSN kalkacak mı, Live Messenger Neden Kaldırılıyor, Live Messenger Ne zaman sona erecek-kalkacak, Live Messenger yerine ne gelecek, MSN bitiyor mu, Messenger bitiyor mu, Messenger kalkıyor mu, Messenger 2013 uygulamaları, Messenger yerine yeni uygulama indir, Live Messenger yerine ne kullanılacak

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More