Milletvekili Meclise mini etekle geldi olanlar olduMeksika'da 23 yaşındaki parlamenter Crystal Tovar Aragon'un mecliste giydiği mini etekler basında ve sosyal medyada tartışma konusu oldu.
Aragon’un mecliste daha "dikkatli" giyinmesi gerektiği yönünde yapılan eleştirilere cevap veren Ulusal Hareket Partisi (PAN) milletvekili Jose Gonzalez Morfin ise Meksika basınına sağduyu çağrısında bulunarak, genç siyasetçiye sahip çıktı. Eleştirilerin hedefindeki Aragon da kendini Facebook’tan savundu. Demokratik Devrim Partisi’ne (PRD) mensup olan 23 yaşındaki siyasetçi, "İstediğimiz gibi giyinmekte özgürüz. Bunun zeka ve
yetenekle alakası yok!" diye serzenişte bulundu. Aragon’un seksi kıyafetleri, siyasete atıldığından beri kamuoyunda tartışma yaratıyor.  Genç kadın, böyle giyinerek ülkedeki şiddet olaylarında ölenlere saygı göstermemekle ve "15 dakikalık şöhret" kazanmaya çalışmakla suçlanıyor.

Aragon'un seksi kıyafetleri, siyasete atıldığından beri kamuoyunda tartışma yaratıyor.  Genç kadın, böyle giyinerek ülkedeki şiddet olaylarında ölenlere saygı göstermemekle ve "15 dakikalık şöhret" kazanmaya çalışmakla suçlanıyor.

medyafaresi.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More