Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir GünBugün yeni filmler vizyona girdi. 15 Şubat 2013 Cuma beş yeni film gösterime girdi. Bugün gösterime giren filmlerden birisi de Amerika’n yapımı aksiyon, gerilim macera ve suç unsurlarını barındıran Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Filmi 1988′deki Zor Ölüm filminin beşincisi olarak seriyi tamamlıyor. Newyork polisi kahraman John McClane’in başından geçenler yine beyazperdeye yansıtılıyor.

Filmin konusu; John McClane Bruce Willis her zamanki gibi kendini olayların içinde buluyor. McClane cesareti ve ustalığı ile her zaman zorlukları aşmayı iyi biliyor. Teröristlerin korkulu rüyası McClane yeni mücadelesinde uluslararası boyutta bir olaya karışıyor. Oğlu Jack hapishaneden kaçkını Rus lideri tarafından kaçırılan, baba ve oğul McClane birbirlerini yaşatabilmek ve dünyanın güvenliğini korumak adına yeraltı güçlerine karşı zorlu bir mücadele veriyor. Bakalım başarılı olacak mı?
Yönetmen: John Moore
Oyuncular: Bruce Willis, Mary Elizabeth Winstead, Amaury Nolasco, Patrick Stewart, Sebastian
Senaryo: Skip Woods, Roderick Thorp
CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.. Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More