Kadın İşi Banka Soygunu Film İzle
Yönetmenliğini A. Taner Elhan'ın yaptığı ve başrollerinde Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in yer aldığı "Kadın İşi" filmi çok yakında vizyona giriyor. Kalbi kırılmış dört çaresiz kadının her şeyi göze alarak atıldıkları bir serüven ve neticesindeki banka soygununu anlatan yapım; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın önemini anlatırken, en zor şartlarda bile gülünecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemli olduğunu eğlenceli bir üslupla anlatıyor. - See more at: Erkek topluluğundan oluşan birçok film izledik. Sıra kadınların

hikayesini anlatan, onların maceralarından bahseden bir film izlemekte. Tam da şuanda vizyonda.
Kadın İşi: Banka Soygunu
“Acı Aşk” filmini biliyorsunuzdur. O filmin yönetmeni olan A.Taner Elhan “Kadın İşi Banka Soygunu” filminde de yönetmen koltuğuna oturdu. Film, 4 yakın arkadaşın yaşamda bazı
şeylerin canlarına tak ettikleri bir anda ve hem de sarhoşken bir banka soymayı planlamalarından bahsediyor.
Bu dört kadınında ayrı ayrı sıkıntıları mevcut. Biri borç içinde yüzüyor, birinde sağlık problemleri, diğerini kocası terk etmiş ama dimdik ayakta durmaya çalışan bir kadın.
Terk edilen kadını Meltem Cumbul oynuyor. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki Mukaddesi canlandıran Esra Dermancıoğlu, bu filmde sanki Mukaddes rolü ile gelmiş filme girmiş gibi.
Muhteşem Yüzyıldaki Nigar Kalfayı bilmeyeniniz yoktur. Filiz Ahmet, o meşhur şivesiyle bu filmin güldüren tek insanı diyebiliriz.
Filmde çalan şarkılar gayet uyumlu olmuş. Bazı sahneler de Gezi Parkı eylemlerine göndermelerde bulunulmuş. İyi mi olmuş, orasına izleyici karar verecek. Ama bu filmi izleyen ve gezi eylemlerine karşı biriyse, kendi gibi başka insanları filme gitmesine engel olabilir. Bu açıdan film düşüş yaşayabilir.
Kısaca film hakkında söylenmesi gereken şudur ki; Türk komedi filmlerinin ülkemizdeki hali belli. Komik bir şive, argo kelimeler ve küfür içerikli diyaloglar içeren filmlerden sıkıldıysanız, Kadın İşi Banka Soygunu filmini izlemeyi düşünebilirsiniz.
Fragmanını izlemeyenler varsa buyurun buradan izleyebilirsiniz.


..:: CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ::..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi dizi,Justin tv izle sitemizde canlı maç izle imkanı sunmaktayız. Lig tv izle hariç justintv sayesinde canlı maç izleme keyfi yaşayın magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak,

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More