Turkcell 3G VINN Yeni 2.2.1 Güncel Sürümünü ve DNS AyarlarıTurkcell Vınn 2.2.1 güncel sürümü indir,
Turkcell Vınn 2.2.1 yükle,
Turkcell Vınn 2.2.1 download,

Turkcell Vınn kullanıcıları 2.2.1 güncel sürümü turkcell tarafından duyuruldu.
Bu yazımızda Turlcell 3G Vınn kullananlar için güncel 2.2.1 sürümünün linkini paylaşacağız.

Turkcell Vınn 2.2.1 Sürümünü İndirmek İçin Tıklayın.


3G Modem ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Başlıkta denildiği gibi Turkcell Vınn 3g Modem Dns ayarları da nedir,ne iş yapar acep derseniz kısaca bir açıklama yapayım  

Vınn Dns ayarları Resimli anlatım, tamamen kendim denedim kendim yaptım,kopyala yapıştır bir bilgi değildir.Turkcell Vınn 3g Modem Dns ayarları standart olarak geldiği için sansürlüdür,istediğiniz her siteye giremezsiniz sizin yerinize karar verir yasak koyar ben acemiyim her siteyi görmesemde olur diyenler için birebirdir. Çocukları internette dolananlar için ise bulunmaz bir nimettir,ama vay ben youtube kullanamıyorum,müzik dinleyemiyorum diyorsanız işte ozaman işkencedir.
  Tamamen kendim denedim kendim yaptım,kopyala yapıştır bir bilgi değildir.Sorunuz olursa yorum bırakmanız yeterlidir.


 Adım Adım Turkcell Vınn 3g Modem Dns ayarlarını yapmak:
1-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründeVINN dosyasını buluyoruz 2-Onun içinde rasphone adlı programı çalıştırıyoruz,
3-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki "rasphone" programını açıyoruz.
4- Oradan Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz.
5-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıklayalım. 
6-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip.
7-belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip 8.8.8.8 ile 8.8.8. 4 yazalım.
8-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip 8.8.8.8 ile 8.8.8.4 yazdıktan sonra tamamı tıklayalım ve modemi ,sayfaları kapatıp yeniden bağlandıktan sonra artık ulaşamadığınız sitelere ulaşabileceksiniz.


 Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarlarının Aşağıda Resimli Anlatımını Bulabilirsiniz

1-) Bunun ve benzeri olayların olmaması için bu dns ayarlarını basit bir şekilde aayarlayabiliyoruz,Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasını buluyoruz.

1-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe
VINN dosyasını buluyoruz 

2-) Onun içinde rasphone adlı programı çalıştırıyoruz,
2-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki rasphone programını açıyoruz.

 3-) Onun içinde rasphone adlı programı çalıştırıyoruz,açılan pencereden özellikleri tıklıyoruz.
3-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programında özellikleri açıyoruz.4-) Oradan Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz.
4-Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz.5-) Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıklayalım.

5-İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıklayalım.


 6-) Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip.

6-Açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip.  7-)Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip 8.8.8.8 ile 8.8.8. 4 yazalım.

7- Aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip 8.8.8.8 ile 8.8.8. 4 yazalım.
 8-)Turkcell VINN 3g Modem Dns ayarları için belgelerim klasöründe vınn dosyasının içindeki açtığımız rasphone programının özellikler kısmında ağ iletişimi sekmesini açıyoruz buradan karşımıza çıkan İnternet protokolü sürüm 4 TCP/IPv4 tıklayalım mavi olduktan sonra özelliklere tıkladıkdan sonra açılan pencerede aşağıdaki dns ayarlarını kullan'ı işaretleyip 8.8.8.8 ile 8.8.8. 4 yazdıktan sonra tamamı tıklayalım ve modemi ,sayfaları kapatıp yeniden bağlandıktan sonra artık ulaşamadığınız sitelere ulaşabileceksiniz.
8-Tamamı tıklayalım ve modemi ,sayfaları kapatıp yeniden bağlandıktan sonra artık ulaşamadığınız sitelere ulaşabileceksiniz.


Not: Yine bağlanmaz iseniz internet tarayıcınızdan araçlar-geçmişi sili tıklayıp bilgisayarı yeniden başlatırsak kesin bağlanırız.

Tamamen kendim denedim kendim yaptım,kopyala yapıştır bir bilgi değildir.Sorunuz olursa yorum bırakmanız yeterlidir.

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * Ödev Sitesi * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Güncel * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

gezginler turkcell 3g vınn programı, Turkcell 3G Vınn 2.2.1 Güncel Sürümünü İndir, turkcell 3g vınn programı indir, Turkcell Vınn 2.2.1 download, turkcell vınn 2.2.1 programı indir, Turkcell Vınn 2.2.1 yükle, turkcell vınn programı yükle

2 yorum:

Yaptığınız değişiklikleri bilgisayarı yeniden başlattığınızda da görebiliyormusunuz. Bazen ayarlar kayıt edilmiyor olabilir. Aşağıda verdiğim DNS leri de deneyebilirsin güncel DNS adresleri...
Google, DNS Ayarları:

8.8.8.8
8.8.4.4

Open, DNS Ayarları:

208.67.222.222
208.67.220.220

Norton, DNS Ayarları:

198.153.192.1
198.153.194.1

Uydunet, DNS Ayarları:

62.248.80.161
62.248.80.162

Dnsadvantage, DNS Ayarları:

156.154.70.1
156.154.71.1

ScrubIt, DNS Ayarları:

67.138.54.100
207.225.209.66

GTEI, DNS Ayarları:

4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6

DNS Ayarı değişikliklerinin geçerli olması için ön belleği temizleyin…


DNS Önbelleği Temizleme

DNS Önbellek Temizlemesi, DNS adreslerini internet servis sağlayıcısından otomatik olarak istemcilere verilir.

Bazı durumlarda dns adresi isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Bir bilgisayar internete bağlanırken, servis sağlayıcısından aldığı DNS adresini hafızasında tutar. Hafızasında tutduğu DNS adreslerini bir kere algıladıktan sonra bir daha değiştirmez.

Bazı özel durumlarda veya web sitelerinin IP değiştirmesi durumunda bilgisayarımızın hafızasında tuttuğu DNS kayıtlarını manüel olarak değiştirmemiz gerekir.

Adım adım DNS çn belleğini şimdi temizleyeceğiz;

1. Adım - Başlat, çalıştır veya Windows tuşu R tuşlarına basak Çalıştırı çalıştırdıktan sonra cmd yazıyoruz.

2. Adım - Çıkan ekranda ( ipconfig /flushdns ) yazıyoruz.

3. Adım - ( ipconfig /release ) yazıyoruz.

4. Adım - ( ipconfig /renew ) yazıyoruz.
5. Adım - ( exit ) yaptıktan sonra DNS önbelleğimiz temizlenmiş olup değiştirdiğiniz yeni DNS ayarlarınız geçerli oluyor.

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More