Boynu Bükükler Son Bölüm İzleBoynu Bükükler dizisi ne zaman hangi kanalda (Kanal D kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Boynu Bükükler dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Boynu Bükükler dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Boynu Bükükler, hayata 3-0 geriden başlamış bir grup öksüz yetim liseli çocuğun, durumu 3-3’e getirme hikayesini anlatmaktadır. Akl-ı Selim önderliğindeki bu grup, yokluğun ve yoksulluğun üstesinden, kendi zekice yöntemleriyle gelmektedirler. Anne babasız olmaları dolayısıyla, kendi
aralarında aile olmuştur bu çocuklar. Küçük yaşta birçok olumsuzluğa göğüs germişlerdir, boyunları bükük olsa da omurgaları hep diktir.

Hayata bırakılan bu çocuklar, müdürleri Führer Fuat’ın katı disipliniyle mücadele ettikleri gibi, bir de üzerine "Ersen ve Galoşlar" kod adlı sevgi arsızı ve zengin çocuklarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Ailelerine sürekli problem çıkaran ve iki kere okuldan atılan "Ersen ve Galoşlar" grubu, Boynu Büküklerin okuluna sürülür. Hayatın kaymağını, külahını ve dibindeki çikolatasını yemiş olan bu grup, Boynu Büküklerin hayatını her anlamda daha da zorlaştıracaktır. Boynu Bükükler ile aralarında sürprizlere açık, amansız bir mücadele başlayacaktır.

Kanal D Boynu Bükükler Dizisi
Boynu Bükükler 6.Bölüm izle, Boynu Bükükler Son Bölüm Tek Parça Full izle, Boynu Bükükler Yeni Bölüm 7 Nisan 2014 Kanal D Canlı izle Boynu Bükükler yeni bölüm de Ersen, Miray’a okul sınırları içerisinde yazılamadığı için parti vermeye ve evde yazılmaya karar verir. Partiye, Boynu Bükükler’den kimseyi davet etmez. Fakat kızlar Ersen’le aynı fikirde değildir.

Boynu Bükükler 6.Bölüm, Öğretmenler bir belge bulurlar. Vakıf, personelden ya da öğretmenlerden iki kişinin işten çıkarılmasını istemektedir. Çıkarma yetkisi ise Fuat’a verilmiştir, bütün personel ve öğretmenlerin Fuat’a karşı bakış açısı değişir.

Miray, Ersen’in partisine Selim ile gitmek ister. Boynu Bükükler Selim, coşku ve sevinçle bunu kabul eder, her şey Selim’in istediği gibi giderken, Selim hayatını bir anda tepetaklak edecek bir haber alır.

ViDEOLAR12345678


Boynu Bükükler dizisinin oyuncu kadrosu; Melek (Sedef Avcı), Fuat (Ahmet Yelan Saraçoğlu), Mansur (Murat Akkoyunlu), Tahir (Ünal Yeter), Samet (Barış Başar), Şahap (Ali Tutal), Venhar (Mine Şenhuy Teber), Selim (Ahmet Olgun Sünear), Ersen (Çağlar Ertuğrul), Yılmaz (Gün Koper), Menderes (Güven Murat Akpınar), Mithat (Bora Akkaş), Miray (Bensu Soral), Korhan (Uğur Bilgin), Melisa (Sevilay Şimşek), Zerrin (Özüm Arkan), Gönül (Damla Debre), İnci (Öznur Serçeler), Doruk (Barış Aytaç), Kocaman (Cüneyt Çeliksoy), Gocuk (Barış Küçükgüler), Hülya (Bengi İdil Uras), Nil (Nihan Tarhan), Esin (Tatiana Marinescu), Bir (Anıl Altan), İki (Kadir İlter).

Boynu Bükükler dizisi Kanal D kanalında Perşembe günü saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.


..:: CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ::..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi dizi,Justin tv izle sitemizde canlı maç izle imkanı sunmaktayız. Lig tv izle hariç justintv sayesinde canlı maç izleme keyfi yaşayın magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak,

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More