Facebook'ta Mesajlaşma Olayı Sona EriyorFacebook Messenger - Facebook MessagesBildiğiniz üzere Facebook Messenger olayını daha yeni sayılabilecek bir zaman önce getirmişti. Ne vardı standart yeni 1 mesajınız var olayını kapatıyor . Mark Zuckerg mobil facebook uygulamasından mesajlaşma hizmetini kaldıracağını duyurdu.Kimse bu yazıyı yalan haber sanmasın, gerçekten Facebook bu olayı kaldıracağını duyurdu.

 Bilgisayarımıza, telefonumuza indirip kuruduğumuz Facebook Messenger uygulamasını mesajlaşmamıza imkan veriyor.


Facebook, mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını ve mobil cihazlarından Facebook arkadaşları ile anlık iletişim kurmak isteyen kullanıcıların Facebook Messenger uygulamasını indirmesi gerekeceğini açıkladı.

 Ancak bazı kişiler tarafından şuda belirtiliyor ki Facebook Messenger'ın sorunlu çalıştığı ve hatta bazen hiç çalışmadığı söylenmektedir. Bu sebeple uygulama üzerinde güncelleme yapılması gerekiyor.

Facebook bu hamlenin sebebini, Messenger’ı olabilecek en iyi anlık mobil iletişim platformuna dönüştürmek için atılan bir adım olarak görüyor ve iki farklı uygulamada mesajlaşma özelliğine sahip olmaktansa, bir tanesine odaklanmayı tercih ediyor.

 Son açıklamalara görede Avrupa'lı iOS ve Android kullanıcılarına yakın bir zamanda uygulama içerisinden uyarı alacakları belirtiliyor. İlerleyen zamanlarda ise dünya genelindeki iOS ve Android kullanıcıları Facebook Messenger'a yönlendirilecektir. Böylelikle de  mobil kullanıcılar, arkadaşlarıyla sadece Facebook Messenger yoluyla konuşabilecekler.

..:: CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ::..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi dizi,Justin tv izle sitemizde canlı maç izle imkanı sunmaktayız. Lig tv izle hariç justintv sayesinde canlı maç izleme keyfi yaşayın magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak,

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More