Burcu Söylemez Kimdir? Kaç Yaşında Vikipedi O Ses TürkiyeBurcu Söylemez kimdir, nereli, kaç yaşında ve Burcu Söylemez biyografisi hakkında bilgi.
Burcu Söylemez o ses Türkiye yarışmasında “Çaresizim” şarkısını seslendirerek herkesin ilgisini çekmeyi başarmış isimlerden birisidir. Bu tarz şarkı söyleyen kişi sayısı çok az olduğundan tüm jüri üyeleri kendisiyle çalışmayı istedi. Burcu Söylemez Hanımefendiye şimdiden hayranlık duygusu
besleyen kişiler Burcu Söylemez hayatı hakkında bilgi istediğinden dolayı yıldızı yeni parlayan ses sanatçısını sizlere tanıtmak istiyoruz.

Burcu Söylemez 26 yaşında olup İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Halen İstanbul’da yaşayan yarışmacı O Ses Türkiye elemelerinde çaresizim şarkısını seslendirdi. Yarışmada hangi jüri üyesi ile çalışmak istediği sorulduğunda ise verdiği cevap Ebru Gündeş oldu. Burcu Söylemez Hanımefendiye yarışmada başarılar dileriz. Balıkesir Üniversitesi müzik öğretmenliği mezunu olan Burcu Söylemez şimdiden en iddialı yarışmacılardan birisi olmuş durumda.

Burcu Söylemez Çaresizim Sözleri
Nasıl inansam bilmem
Bu uzun ayrılığa
Nasıl katlansam bilmem
Bir ömür yokluğuna
Artık güneş doğar mı
Çiçekler açar mı bilmem
Bakıyor görmüyorum
Çaresizim çaresiz
Ahh Allahım!
Benden çok,
Benden çok mu sevdin!
Saatler durmuş sanki
Zaman geçmek bilmiyor
Gözyaşlarım dinmiyor
Çaresizim Çaresiz
Ahh Allahım!
Benden çok,
Benden çok mu sevdin!
Artık rüyalarımda
Uzanan ellerini
Öpüyor okşuyorum
Saçının Tellerini
Biliyorum kaybolup,
Yok olup gideceksin
Açarsam gözlerimi
Çaresizim çaresiz
Ahh Allahım!
Benden çok,
Benden çok mu sevdin!

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More