Tamer Gönüllü Kimdir? Vikipedi Kaç Yaşında Biyografi O Ses TürkiyeTamer Gönüllü kimdir, nereli, kaç yaşında ve Tamer Gönüllü biyografisi hakkında bilgi.
Tamer Gönüllü o ses Türkiye yarışmasında “Yalan Olur” şarkısını seslendirerek herkesin ilgisini çekmeyi başarmış isimlerden birisidir. Bu tarz şarkı söyleyen kişi sayısı çok az olduğundan tüm jüri üyeleri kendisiyle çalışmayı istedi. Tamer Gönüllü Beye şimdiden hayranlık duygusu besleyen kişiler
Tamer Gönüllü Hayatı hakkında bilgi istediğinden dolayı yıldızı yeni parlayan ses sanatçısını sizlere tanıtmak istiyoruz.

Tamer Gönüllü 30’lu yaşlarda olup Bursa İlinde dünyaya gelmiştir. Halen Bursa İlinde yaşayan yarışmacı O Ses Türkiye elemelerinde Yalan Olur şarkısını seslendirdi. Yarışmada hangi jüri üyesi ile çalışmak istediği sorulduğunda ise verdiği cevap Ebru Gündeş oldu. Tamer Gönüllü Beye yarışmada başarılar dileriz. Tamer Bey 2007 yılında düzenlenmiş olan Pop Star yarışmasında ikinci olmuştur. Tarzının Ebru Gündeş Hanımefendiye benzemesinden dolayı Ebru Hanımın kendisine çok katkısının olacağını düşünüyoruz.

Tamer Gönüllü Yalan Olur Sözleri
Kim bilir ne kadar çok,
Ne kadar az kalmış,
Geçiyor ömür.
Kaç gece ya da kaç gün,
Ne kadar dün varmış,
Kim bilir?
Bilmez kimseler, bilmez gölgeler.
Sorsan söylemez, herkes bihaber.
Onsuz gözlerim gülmez mi kader?
Sen söyle...
Yalan olur, ne söylesem yalan.
Yalan olur.
Birini bulur yürek,
Seni de siler zaman,
İkimiz de kurtulur.
Yazılır yeni bir aşk,
Çaresiz tabii biraz,
İçimiz de burkulur.
Yalan olur, ne söylesem yalan.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More