CANDY CRUSH SINIRSIZ CAN HİLESİ - CANDY CRUSH HİLESİ BÖLÜM GEÇME CAN HİLESİcandy crush sınırsız can hilesi, candy crush can hilesi indir, candy crush nasıl sınırsız can yapabilirim, candy crush sınır can hilesi indirme, candy crush can hilesi var mı, candy crush can hilesi indir, candy crush oyunu hileleri, facebook candy crush hilesi indir, firefox candy crush hilesi indir,Son günlerin en çok oyunlarından biri olan Candy Crush oyunu meraklıları gün geçtikçe çoğalıyor. Hemen hemen herkesin oynadığı Candy Crush oyunu yediden yetmişe herkesin bağımlı olduğu
oyunlar arasında yer alıyor.
Her boş fırsatını Candy Crush oynayarak geçirenler ve otobüslerde yollarda herkesin oynadığı Candy Crush oyunu çılğınlığı devam diyor.

Oynayanların birbirinden can istediği ve canı bittiğinde bir sonraki günü bekleyen oyuncular beklemekten sıkılmış ve neredeyse oyundan soğuma derecesine gelenlerde var.  Herkesin birbiri ile yarıştığı ve hırs yaptığı oyunun bölümlerni geçmek için canınızı doğru kullanmanız gerekiyor.

Sizlere bu yazımızda Candy Crush oyununda can için sonraki günü beklemekten sıkılanlar için Candy Crush sonsuz can hilesini paylaşacağız.


Eminim oyunun ilerleyen bölümlerinde oyun zorlandıkça bu hileyi kullanacaksınız, çünkü ilerleyen bölümlerde canlarınız öyle boş yere harcanıyorki sinir oluyorsunuz. Bu yüzden böyle bir hileye gereksinim duyacaksınız.


Candy Crush Oyunu Sınırsız Can Hilesi İçin;

İlk önce Firefox'a bir kaç eklenti yüklememiz gerekecek.


Öncelikle Grase Monkey eklentisini yüklemek gerekiyor. Yüklemek için TIKLAYINIZ>>>

Daha sonra Candy Crush Saga Hack Eklentisini yüklemek gerekiyor. Yüklemek için TIKLAYINIZ>>>


Bu 2 eklentiyi yükledikten sonra aşağıdaki videoyu izleyerek hilenin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.                                candy crush oyunu sınırsız can hilesi, candy crush sınırsız can hilesi yükle, candy crush oyunu sınırsız can, candy crush sınırsız can nasıl kazanılır, candy crush bölüm geçme hilesi, candy crush bölümü geçmek için hile, candy crush bölüm hileleri, candy crush bölüm hileleri indir

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More