Fringe Season 5 Trailer (Fringe 5.Sezon)Dizinin yapımcılığını J.J Abrams (Lost) ve Uzay Yolu, Görevimiz Tehlike 3 ve Alias ın arkasındaki ekip olan Alex Kurtzman ve Roberto Orci nin yaptığı bu heyecan verici dizi izleyenleri dehşetle imkânsız ve gerçek arasındaki bulanık hattı keşfetmeye çıkarıyor. Boston Logan havaalanına indikten sonra hiçbir hayat ibaresi taşımayan uçakta olup bitenleri araştırmak için FBI özel ajanı Olivia
Dunham ve bazı özel birlikler bir arada görevlendirilir. (Anna Torv) Ortağı John Scott (Mark Valley)’ ın araştırma sırasında ölümle burun buruna gelmesi üzerine Olivia kendisine yardım edebilecek birilerini aramaya başlar. Zamanımızın Einstein’ i olan Dr. Walter Bishop (John Noble) yardım edebilecekler arasında başı çekmektedir.


CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More