ESKİ HİKAYE DİZİSİ OYUNCULARI - ESKİ HİKAYE DİZİSİ KONUSUtrt 1 eski hikaye dizisi,trt 1 eski hikaye,trt bir eski hikaye dizisi ne zaman başlayacak,trt 1 de eski hikaye dizisi oyuncuları,eski hikaye dizisi oyuncu kadrosu,eski hikaye dizisi oyuncusu,buğra gülsoy eski hikaye dizisi,buğra gülsoy yeni dizisi,yeni dizi eski hikaye ne zaman başlayacak,eski hikaye dizisi hangi kanalda,eski hikaye dizisi hangi günler,eski hikaye dizisinde kimler oynayacak ,TRT 1 ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Adı daha önceden Mülksüzler diye duyurulan dizinin yeni ismi Eski Hikaye olarak değiştirildi.
Eski Hikaye adlı dizi TRT 1 ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak. Dizinin başrol oyuncusu Kuzey Güney dizisinden tanıdığımız Güney karakteri yani Buğra Gülsoy oynayacak.
Başarılı oyuncuyu daha önceden Kuzey Güney dizisinde hırslı ve intikam peşinde olan biri olarak tanımış ve oyunculuğunu beğenmiştik.

Buğra Gülsoy şimdi ise TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Eski Hikaye adlı dizide Mete karakterini canlandıracak ve başrol oynayarak Kuzey Güney dizisindeki gibi yine intikam ve hırs dolu olacak.

Eylül ayında başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Eski Hikaye adlı dizinin oyuncuları;


Eski Hikaye Dizisi Oyuncuları;

- Buğra Gülsoy
- Funda Eryiğit
- Uraz Kaygılaroğlu
- Murat Daltaban
- Damla Debre
- Tuğçe Kumral
- Ali Barkın Bürkan
- Tayfun Eraslan
- Sermet Yeşil
- Osman Alkaş
- Ferda Işıl
- Songül Sevdik
- Diren Polatoğulları
- Mehmet Esen
- Kazım Sinan Demirer


Eski Hikaye Dizisi Konusu;

TRT'de yeni başlayacak olan Eski Hikaye dizisinin konusu Buğra Gülsoy yani Mete üzerine kurulu olacak. Mete hayatta tek akrabası olan dayısının öldürülmesi üzerine, dayısının intikamını almak için giriştiği uğraşın ve Mete'nin değişimini anlatacak.


Dizi Hakkında YORUM Yapabilirsiniz...
Sizce Beğenilir mi Bu Dizi....
CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.. Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle

eski hikaye dizisi güney,güneyin yeni dizisi,güneyin yeni dizisinin ismi ne,güney hangi dizide oynayacak,güney dizisi ne zaman,güney yeni dizisi eski hikaye,güneyin eski hikaye dizisindeki rolü,güneyin eski hikaye dizisindeki adı ne,güney yeni dizisinde kiminle oynayacak, güney eski hikaye dizisinde kimle başrol oynayacak

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More