NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR BİYOGRAFİSİ - FATİH HARBİYE OYUNCULARI NESLİHAN ATAGÜL KİMDİRneslihan atagül kim,neslihan atagül resimleri,neslihan atagül kimdir,neslihan atagül kaç yaşında neslihan hangi dizilerde oynadı,neslihan atagülün yaşı kaç,neslihan atagül kaç doğumlu,neslihan atagül doğum tarihi,neslihan atagül özcan deniz sevişmesi,neslihan atagül resimleri,neslihan


Yeni sezonda FOX TV ekranlarında başlayacak olan Fatih Harbiye dizisi, Peyami Safa'nın unutulmaz esri olan Fatih Harbiye kitabının diziye uyarlanmasıdır. Eylül ayında Fox'ta başlayacak olan dizi şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

Fatih Harbiye dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül olacak, genç oyuncuların başrol oynayacağı dizi yeni sezonda karşımızda olacak.

Sizlere bu yazımızda Neslihan Atagül kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır gibi bilgilerini ve biyografisini paylaşacağız.


Neslihan Atagül Kimdir...

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta oyunculuğa başlayan genç oyuncunun tv kariyeri rol aldığı projelerle dolu, yaşının genç olmasına rağmen adından söz ettiren ve sevilen bir oyuncu olan Neslihan Atagül'ün aldığı ödüllerde bulunmaktadır.

Oynadığı diziler sayesinde bir çok ödül alan genç ve güzel oyuncu umut veren bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor.
Neslihan Atagül en son Hayat Devam Ediyor dizisinde Şirin karakterini canlandırmıştı. Şimdi ise yeni başlayacak olan Fatih Harbiye dizisinde başrol oynayacak.


Neslihan Atagül'ün Rol Aldığı Diziler...

2006 - Yaprak Dökümü  - Deniz
2006 - İlk Aşk - Bahar
2011 - Canım Babam - Pınar 
2011 - Kalbim Seni Seçti - Melis 
2012 - Araf  - Zehra 
2012 - Hayat Devam Ediyor - Şirin Bakırcı
2013 - Fatih Harbiye


Neslihan Atagül'ün Aldığı Ödüller...


2013 - 45. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Araf) 2012 - Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü (Araf) 2012 - Moskova 2morrow Film Festivali Şimdinin ve Geleceğin En İyi Oyuncusu Ödülü (Araf) 2007 - Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü (İlk Aşk)Neslihan Atagül Resimleri...


 

 

 

1 yorum:

maşallah bu güzelliğin tatlılığın ve kadir doğuluyla olan berababerliğin hiç bozulmaz inşallah fatih harbiye yi bırakma

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More