Arka Sokaklar 334. Bölüm İzle 14 Haziran 201414 Haziran 2014 Kanal D Arka Sokaklar 334. Bölüm Fragmanı izle
Fragmanı,TV izle,Son Bölüm,Yeni Bölüm,Diz,Kanal D ,Arka Sokaklar 

Arka Sokaklar canlı izle için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.
Arka Sokaklar 333. Bölüm özet
Ekip, oğlu kaçırılan eski polis Servet’in yardımına koşuyor.
Pınar, Ali’ye ikinci çocuk baskısına kaldığı yerden devam etmektedir. Hüsnü, Suat’ı akşam yemeğe çıkartmak ister. Ancak Suat çeşitli bahanelerle reddeder. Asıl sebep ise,
Suat’ın bir göğsü yokken kendini eksik hissetmesidir. Hüsnü bunu anlayınca Suat’a silikon göğüs yaptırtmak için harekete geçer.
Leyla’nın yakın bir arkadaşının düğünü vardır. Düğüne Murat ile gitmek ister. Murat kabul eder. Leyla çok sevinçlidir.
Emel, Suat ve Nazike, Ayla’lara giderler. Konu, Murat ve Leyla’dır. Suat ve Ayla, Murat’ın ne kadar acı çektiğinden ve Leyla’nın ne kadar hanım bir kız olduğundan bahsedip, Emel’i biraz olsun rahatlatmaya çalışırlar.
Kanal M Sinema tv canlı izleCanlı İzlemek İçin TIKLAYINIZ
Rıza’nın telefonları günlerdir ekranda Servet yazan biri tarafından çalmaktadır. Rıza telefonlarına cevap vermez. Servet’in kızı kanserdir, hastane masraflarını karşılamak için Necip’ten borç almış, geri ödeyememiştir. Necip bir taraftan, hastane bir taraftan para diye bastırır. Servet yine destek için eski arkadaşı Rıza’yı arar ancak cevap alamaz. Servet teşkilattan atılmış bir polistir. Rıza ile de güzel anıları yoktur.
Arif Müdür toplantı odasından içeri girer. Arif, Servet’in kızının tedavisi için para topladıklarını söyleyince, Rıza telefonları açmamakla yaptığı hatayı anlar. Necip, Servet’in oğlu Bora’yı kaçırtır ve karşılığında parasını ister. Servet artık tıkanmıştır ve kuyumcu soygunu gerçekleştirir. Hastanenin parasını öder. Oğlunu kurtarmanın peşine koşarken Rıza ile karşı karşıya kalırlar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More