Survivor'daki sevişme görüntülerini gördünüz mü?Survivor'daki sevişme görüntülerini gördünüz mü?
Görmediyseniz sakın görmeye çalışmayın.
Twitter 'da bazı sitelere link verilerek kullanıcıların hesaplarını ele geçirme furyası bugün yeniden yoğun şekilde gündeme geldi. "Survivor'daki sevişme görüntülerini gördünüz mü?" şeklinde atılan tweet'teki linklerle bulaşan virüs mikroblog sitesinde hızla yayılıyor. Facebook ve Twitter gibi platformlarda sıkça hacker'ların başvurduğu virüs link'lerine bir yenisi daha eklendi.
O TWEETLERE TIKLAMAYIN!

Bazı tweet'lerde linkler ve hashtag'ler değişse de "Survivorda sevişme görüntülerini gördünüz mü ortalık karışacak :)" kısmı sabit kalıyor. Bu tweet'lerle karşılaşanların kesinlikle linkleri ve hashtag'leri tıklamaması gerekiyor. Aynı yöntemler Twitter'da daha önce de başka başlıklarla denenmiş, hesapları ele geçirilenler kendilerinin haberi bile olmadan başkaları için otomatik birer bot'a dönüşmüştü.
"Survivor'daki sevişme görüntülerini gördünüz mü?"

Facebook , Twitter Uygulamalar İşte Çözüm

Twitter üzerinde profilinizden 'Ayarlar'a girin ve sol tarafta çıkan uygulamaları tıklayın, oradan bilmediğiniz ama eşleşmiş olan tüm uygulamalara ''Erişimi Kaldır'' deyin, twitter için çözüm bu. Facebook'a gelecek olursak; sağ üst köşeden yine ayarlara geliyoruz, daha sonra sol menüde bulunan 'Uygulamalar'ı tıklıyoruz, ''Kullandığım Uygulamalar'' yazısının altında ki bilinmeyen uygulamaları silin. İşte çözüm bu.

''Survivor sevişme görüntüleri'' adlı virüs nasıl kaldırılır?,''Survivor sevişme görüntüleri'' adlı virüsü nasıl kaldırırız?, Facebook virüs bulaştı, facebook virüs kaldırma, Facebook ''Survivor sevişme görüntüleri'' adlı virüs nasıl kaldırılır?, facebook kendi kendine paylaşım yapıyor, facebook etiket engelleme, facebook ''Survivor sevişme görüntüleri'' adlı virüsünden kurtulma

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More