Kaçak Gelinler 1. ve 2. Bölümü İzleStar tv de yaz aylarında başlayan Kaçak Gelinler 2. Bölümüyle ekrana geliyor. Yeni dizi bakalım istediği reytinglere ulaşabilecek mi?

Kaçak Gelinler 2. Bölüm Fragmanı ve Özetiyle çok yakında star tvde ekranda olacak. işte ilk bölümden sizler için derlediğimiz konumuz.. Star Tv yepyeni bir dizi ile daha yaza bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yaz dizisi olarak Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Kaçak Gelinler'in yayın tarihi belli oldu. 23 Haziran pazartesi günü ekranlarımıza gelecek olan Kaçak Gelinler için 2 haftadan fazla bir süre kaldı. Bizlerin düşüncesine göre bu kalan sürede iyi bir reklam yaparak yazın iddialı dizisi olan Kaçak Gelinler sağa sola iyi bir şekilde duyurulmalıdır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tüm
diziler sezon finali yapmaya hazırlanırken kanallar ise tatile giren ve bu sene bitecek olan dizilerin yerine yenilerini izleyicinin beğenisine sunmaya devam ediyorlar.

Star Tv yeni dizilerine bir yenisi daha ekleyerek yazın en çok izlenen dizilerin başında olacağa benziyor. Star Tv Kaçak Gelinler adlı yeni dizisi ile Haziran aynda ekranlara gelmesinin haberini verdi. Kaçak Gelinler dizisi Star Tv de başlayacak ve yazın en gözde dizisi olacağa benziyor.


Kaçak Gelinler Dizisi Oyuncuları KimlerKaçak Gelinler SenihaŞenay Gürler
Kaçak Gelinler MüfitEge Aydan
Kaçak Gelinler Şebnem - Selin Şekerci
Kaçak Gelinler Kainat - Deniz Baysal
Kaçak Gelinler Almilla - Açelya Topaloğlu
Kaçak Gelinler SelimFurkan Andıç
Kaçak Gelinler Can - Fırat Altunmeşe
Kaçak Gelinler ÖzgürFırat Albayram
Kaçak Gelinler EgeCihan Yenici
Kaçak Gelinler ArdaTarık Özenbaş
Kaçak Gelinler Romina Özipekçi
Kaçak Gelinler Tuğçe Kıltaç


Kaçak Gelinler Dizisinin 2. Bölüm Fragmanı: Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişini alan dizinin başrollerinde Şenay Gürler,Ege Aydan, Selin Şekerci ve Deniz Baysal gibi isimler yer alıyor.

Kaçak Gelinler 2. Bölüm Fragmanı

Star Tv Kaçak Gelinler Dizi Konusu Nedir

Biri gelinlik provasından, biri nikah masasından, biri düğün salonundan kaçan üç kadın; Almilla, Şebnem ve Kainat’ın hayatlarının aşkına yetişmek için gittikleri İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda yolları kesişir. Hayatı bir anda kesişecek ve kader ortaklıkları İstanbul’da da devam edecek, aşkı kovalayan üç kadının iç içe geçen hikayeleri, onları birbirine sımsıkı bağlayacaktır. İstanbul’a adım atar atmaz, hem de hiç farkında olmadan şöhret rüzgarına tutulan kızlarımız için hayli ışıltılı başlayan İstanbul macerası, giderek kabusa dönüşecek ve'Kaçak Gelinler'imiz, İstanbul duvarına toslayacaktır. Üstelik bu İstanbul serüveninde, hayallerindeki 'beyaz atlı prens'ler de onları hep hayal kırıklığına uğratır ve olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. İstanbul’un zorlu şartlarında 'yeni bir hayat' için kader birliği eden Kaçak Gelinler’i birbirinden komik ve hüzünlü günler beklemektedir. 'Hayatımın erkeği' arayışının sonu yok! 'Kaçak Gelinler' zamanla bu gerçekle yüzleşecektir.
2014 yaz aylarının gelmesiyle Kanal D bu sezon yaşadığı hüsranı unutturmak adına 4 koldan çalışarak bünyesine yeni diziler katmaya hazırlanıyor.Kanal D daha önce yaz dizilerini genelde gençlik dizileri olarak ekrana sürüp bu dizilerden epeyce reyting alıp yeni sezonda da devam ettirmiştir.Kaçak Gelin dizisi İstanbul izmir arasında çekilecek ve bizleri ufakdan da güldürecek diye haberler gelmektedir.Küçük Gelinler Dizisinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstleniyor, senaryosunu Engin Elgün kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. 


kaçak gelinler dizi oyuncuları, kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler oyuncuları kimler, kaçak gelinler dizi konusu, kaçak gelinler ne zaman başlıyor, kaçak gelinler dizisi 1. bölüm izle, kaçak gelinler fragmanı izle, kaçak gelinler, kaçak gelin dizi oyuncuları, kaçak gelin dizisi konusu, kaçak gelinler hakkında bilgiler, yeni diziler, yeni çıkan diziler hangileri, star tv kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler karakter isimleri, kaçak gelinler dizisinde kim kimdir, kaçak gelinler dizi,Müzik > Kaçak Gelinler Dizisi Fragman Müziği Çalan Şarkı. Açıklama : Sen kimin rüyasında hangi rolde, ben ...
0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More