Bakanlık Ücretsiz Navigasyon Programı İndir
Ulaştırma Bakanlığı vatandaşlara bedava navigasyon, yani uydu üzerinden yol ve yer bulmada yardımcı olan sistem başlattı.
Ücretsiz navigasyon uygulaması sayesinde, gidilecek güzergah üzerindeki benzin istasyonları, restaurant, eczaneler, dinlenme tesisleri, tarihi yerler daha rahat bulunacak. Polis ve Jandarma gibi
güvenlik birimleri de, bunun için Ulaştırma Bakanlığının www.ulasim.gov.tr internet sayfası devrede. 
Hayata geçirilen ulaştırma portalı gidilebilecek yerle ilgili alternatiflik güzergah seçeneği sunuyor. Ayrıca bu uygulama dört dilde yol tarifi de yapıyor. Uygulamanın teknik altyapısı Turksat tarafından hazırlandı ve yaklaşık bir ay önce devreye girdi.
Hizmetin en güzel özelliklerinden biride günlük hayatta vazgeçemediğimiz elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilmesi. Akıllı telefonlarda yol tarifi yazılı yapılıyor. Ama uygulamada sadece yol değil hava durumu hakkında bilgilendirmede var.  
Bakanlık Ücretsiz Navigasyon Programı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.    

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More