MERYEM UZERLİ'NİN YENİ DİZİSİ - MERYEM UZERLİ VE KIVANÇ TATLITUĞ AYNI DİZİDE OLACAK


Bu yıla damgasını vuran isim MERYEM UZERLİ (Hürrem Sultan) oldu. Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl adlı dizide adından oldukça söz ettirdi ve başarılı bir oyunculuk ile sevilen oyunculardan birisi oldu. Ancak aniden rahatsızlandığı için apar topar diziyi bırakarak yurt dışına giden güzel oyuncu hakkında bir sürü yazılar yazıldı.

Tekrar Türkiye'ye dönmeyecek denilen Meryem Uzerli için yeni ve Bomba gibi bir haber yayınlandı.

Kuzey Güney'in final yapması ile birlikte yeni proje teklifleri alan Kıvanç Tatlıtuğ'a Ay Yapımdan gelen teklif  Meryem Uzerli ile beraber bir dizde rol alacaklar.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Cemre (Öykü Karayel) ile aynı dizide beraber oynayacakları haberlerinden sonra yenisi ise Meryem Uzerli oldu.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online Dizinin Konusu

Meryem Uzerli ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerinde olacağı dizinin konusu bir azeri erkekle, ermeni bir genç kızın aşklarını konu alacak olan dizi Eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak.

Dizinin Adı ve Yayın tarihi henüz belli değil.
Dizi ile ilğili bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More