Yeni Hürrem’e ünlüler ne dedi?Geçen hafta sesi ile dizide yer alan Gördüm, sezon finalinde kendini gösterdi. Sezon finaliyle ekrana gelen dizide,Hürrem Sultan, saraya daha da güçlenerek geri döndü.

Güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin yerine geçen Vahide Gördüm dün akşam ilk kez Hürrem Sultan olarak ekrana çıktı ama ünlü isimler yeni Hürrem Sultan'a alışamadı.
İşte ünlülerin yeni Hürrem Sultan tweetleri:
İbrahim Tatlıses: Yani şimdi Hürrem oldu mu? Fırat'ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal yerine koymadım ayıptır. Mavi bir göz geldi kahve. Olmadı arkadaş kim ne derse desin Hürrem olmadı. KAST yanlış Vahide Hanım nasıl kabul etti anlamadım. Neyse ilerleyen zamanlarda bana hak vereceksiniz. Seyredersek tarihe olan saygımızdandır. Çünkü ben tarih denince kafayı yiyiyorum hayırlı seyirler.
Demet Akalın: Hürremimin ülkeyi terkedişinin 1. ayı ahhhh Meryem ahh yapmayacaktın bunu bize. vallaaaa iyileş gel kurban olayım bırakşsu inadı. Meryemmmmmmmmm bu aciyi bize yasatttin yaaa affetmicez seniiiii ! Olmadi olamazdi zaten biliyoduk.
Melek Baykal: Sevgili vahide gördüm lütfen kulaklarını kapa...önüne bak.bizim insanımız kolay adam harcar.yolun açık olsun.
Erol Köse: Hürremsiz (Meryem Üzerli) Muhteşem Yüzyıl ölü lepistes balık, gazı kaçmış cola gibi. Yeni Postmenapoz HÜRREM Vahide Gördüm tam fiyasko , Kanuninin annesi yaşında , inandırıcı değil ah Meryem Uzerli ah ! Abla sen Sülümanın annesi hadi olmadı ablası olmuşun yahu
Hilal Cebeci: Böyle hürrem olurmu yaaa birtanecik dizim vardı onunda içine ettiniz ne alaka ?Ayıp yani.
Onur Akay: O role yakışan tek oyuncu Meryem Uzerli. Reytingleri bu derece yüksek bir diziye yazık ettiler.
Cenk Eren: Kimse vazgeçilmez değildir buyrun fotoğraf da bile nasıl doldurmuş hürrem rolünü Vahide GÖRDÜM büyük oyuncu.
Yeliz Yeşilmen: Yazık oldu bu güzel yapıta diziye bence bitirsinler diziyi final yapsınlar
Seda Üren: Vahide Gördüm sadece Hürrem değil Vahide Perçin de olmuş bence Vahide Percin dogru cast
Seyhan Erdağ: Üzgünüm... Çok severim Vahide Ablami... Ama olmamiş... Olmayan Vahide Gördüm değil ki; kim gelseydi olmayacaktı.
Sacit Aslan: Bu nasıl Hürrem?... Bu olsa olsa, "Alaca karanlık kuşağı" olur.... Keşke Meryem Uzerli'nin giydiği elbiseleri oynatsaydın Timur bey.   

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More