Survivor 2013 Şampiyonu Hilmi Cem Oldu Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışmasını Hilmicem KazandıSurvivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması Şampiyonu Hilmicem Oldu
2013 Survivor şampiyonu Hilmi Cem oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması'nda finale kalan  Hilmicem ve Doğukan Manço arasında SMS oylaması yapıldı. 
Halkın kullandığı SMS oylaması sonucu 2013 yılının Survivor şampiyonu Hilmicem oldu.
 
Survivor’da final heyecanlı dakikalara sahne oldu. Bo reklamlı programın sonunda Hilmicem yüzde 69’la birinciliği kazanırken Doğukan yüzde 31’de kaldı.

Hilmicem şampiyon olan ilk Gönüllü olma özelliğini de almış oldu.
 
Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının gönüllü yarışmacılarından Hilmi Cem kısa özgeçmişi, yaşı, işi, biyografisi ve resimleri.
Hilmi Cem Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 yarışmacısıdır. Yarışmada değişik danslarıyla yarışan dansçı Hilmi Cem, yarı finalde All Star Team grubuyla birlikte yarışmış ancak akrobasi ve dans performansıyla finale çıkmayı başaramamıştı. Hilmi Cem yakışıklı görüntüsü, kaslı ve fit vücuduyla jüri üyesi Hülya Avşar'ın dikkatini çekmiş ve onun hayranlığını kazanmıştı.
 
 
19 Mayıs Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi.17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem İntepe birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Üniversitedeki 2. yılında Muğla’dan yakın arkadaşları ile birlikte bir dans okul açan Hilmi Cem İntepe şu anda faal olarak açtığı bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir.Hilmi Cem İntepe, bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına da katılmıştır. Yarışma da 1. turda 3 evet aldı bir üst tura çıktı, 2. tur da %79 oy aldı yarı finale çıktı ve yarı finalde ise %72 oy aldı ama elendi. 
Survivor Hilmi Cem İntepe Kimdir Biyografisi ve Resimleri 

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More