Çelik Yelek Tarih Oluyor !Amerikalı bilimadamları nano koruyucu materyal keşfetti. 

Dünyaca ünlü MIT ve RICE üniversitelerinde görev yapan bir grup bilimadamı cam ve kauçuktan geliştirdikleri nano koruyucu maddeyi tanıttı. Nanı koruyucu, kurşun ve hatta şarapnel parçası bile geçirmiyor.

Günümüzde koruyucu yelekler sadece vücudun göğüs kısmını korurken, yeni geliştirilen koruyucu materyal, vücudun her yerini koruyabilecek.


RICE Üniversitesi'nden Dr. Ned Thomas, daha önce bu kadar ince bir koruyucu madde geliştirilmediğini açıkladı. Dr. Thomas, ultra ince olan koruyucu maddenin önümüzdeki bir yıl içinde daha da geliştirileceğini ifade etti.

Söz konusu nano koruyucu maddenin ilk olarak Amerikan Özel Birlikleri (Special Forces) tarafından kullanılacağı belirtildi.
Bu demek oluyor ki ; "CRYSIS" oyunundaki "nano teknolojik zırh" aslında vardı fakat yeni gün yüzüne çıkıyor.

Kim bilir daha ne teknolojiler bizden saklanıyor...

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More