Cem Yılmaz Vurdurur musun Soru Cevap
Cem Yılmaz'ın üniversitelerde yaptığı Soru Cevap şeklinde söyleşiler yapmıştı. Soru cevap söyleşilerinden en güzel anları soru cevaptan en komik anları bir araya getirip dvd'si satışa sunulmuştu ve internet ortamında da soru cevap en komik anlar yayınlandı. Fakat bir söyleşide Cem Yılmaz'a sorulan bir soru Soru Cevap Dvd'sine konmadı ama öğrencilerin çektiği kameradan internet alemine düştü. Cem Yılmaz, soru cevap'ta küfürlü anları bizi gerçekten güldürüyor. Cem yılmaz soru cevap koyulmayan kısım Youtube'a düştü ve şuan da milyonlarca kişinin ilgisini çekti.Soru cevap ta bir öğrenci Cem yılmaz'a '' Tarzınla ilgili bir soru soracağım, eskiden saçınızı sıfıra vurdurup kazıtıyorsunuz yaşlanınca vurdurmaktan vazmı geçtiniz?'' şeklinde bir soru yöneltti. Cem yılmaz'ın ise vurdurur musunuz sorusuna cevabı çok komik oldu işte o anlar izleyin.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,OnlineBu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More