Yandex Browser İndir, Yandex Tarayıcı İndirArama motorunda Google a rakip olan Yandex İnternet tarayıcısını hizmete sundu.
Yandexle browser ile internette kolayca gezebilir, web sitelerini görüntüleyebilir ve arama yapabilirsiniz. Siteleri hızlı açarım, virüs koruması ve sevdiğiniz kaynaklara kolayca ulaşabilirsiniz.
Ve Yandex yeni sürprizini geçtiğimiz dakikalar içerisinde gerçekleştirdi, perde kaldırıldı. Tarihe yeni bir tarayıcı daha giriş
yapmış oldu. Rusya’da arama motoru pazarının 4/3’ünü elinde tutan firma gün geçmeden projelerine bir yenisini daha ekliyor.

Son zamanlarda ülkemizde arttırdığı faaliyetlerine ek olarak global olarak da çalışmalarını sürdüren firma, Google’a tüm kulvarlarda sıkı bir rakip olmaya çoktan soyundu bile. Bakalım yeni Yandex.Browser bu noktada en büyük rakibi Google Chrome’un önünü kesebilecek mi?

Yandex İnternet Tarayıcısını Buradan İndirebilirsiniz.

Yeni Yandex.Browser'da favori siteleriniz elinizin altında
Yeni Yandex.Browser'da tüm ayarlarınız kolayca taşınır

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More