Veliler E-Okul Karne Notları Değiştirmek Mümkün mü?
E-Okul Karne Notları Değiştirme Hilesi Nedir?

Öncelikle bilgisayarınıza Google Chrome yükleyin. Ondan sonra normal şekilde E-okula giriş yapın ve notlarınızın eriştiğiniz ekrana gelin.


( bu yöntem sadece yanıltma yönetimidir notlarınız sitem değiştirmez sadece ekranda gözüken notlarınız değişir )

Notlarınızın yazdıgı yere gelin ve tek tek notlarınızı mouse ile seçin ve sağ tuşla tıklayın " Öğeyi Denetle " yi tıklayın, altta bir panet açılacaktır. orda notunuzun yazan yer gözükecektir orayı çift tıklayın ve notuzun istediginiz bir sayı ile değiştirin, entere bastıgınızda ekranda yazan notunuz değişecektir bu işlemi değiştirmek isteğiniz tüm derslere uygulayın ve daha sonra ailenize gösterin :) ama dikkat edin riski büyük bu sadece bir göz yanıltma taktiğidir1 Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.
Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasını giriniz.
Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasını giriniz.e okul Karne Notu Öğrenme Sitesi İçin Buraya Tıklayınız.

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More