Garantili Kıyamet Çadırı Satışa Çıktı
Maya takvimine göre 21 Aralıkta kıyamet kopacakmış ve sadece dünyada İzmirin şirince köyü ile 2 yer bundan etkilenmeyecekmiş..Kıyamet kehaneti fırsatçıları harekete geçirdi..Şaka gibi ama gerçek kıyametten etkilenmeyen Çadır satışa çıktı!Mayaların kehanetiyle 21 Aralık 2012'de kıyametin kopacağını düşünenleri hedefleyen ürünlere bir yenisi daha eklendi: Kıyamet Geçirmez Çadır!

Sertaç Ünal, 21 Aralık'ta kıyamet senaryolarını bir çadırla pekiştiren isim. Ünal, ürünü sahibinden.com'da ilanla en yüksek teklifi verene satacağını belirtiyor.
21 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğini ve kıyametin İzmir'in Selçuk ilçesi Şirince köyüne
İLANDA ŞÖYLE DENİLDİ:
Bu çadır İzmir Şirince'de yıllar öncesinden üretilmiş ve imamları tarafından okunup yıllar boyunca saklanmıştır.S adece bir adet kalan bu ürünü satıyorum! İçinde binlerce defa hatim indirilmiş ve Maya'ların topraklarıyla kutsanmış olan bu çadır içinde güvenli bir şekilde kıyameti atlatmanızı garanti ediyoruz!Siz ve sevdiklerinizle beraber daha nice yıllar görmek istiyorsanız bu çadır ihtiyacınız olan tek şey.Bu çadırı üreten Alimler ona "BAB-I CADÜR" adını verdi. Çadıra abdestsiz girildiği taktirde garanti kapsamından çıkar ve sorumluluk kabul edilmez!
Ayrıca çadırda bulunan ekstra özellikler;
4 kişilik tek katlı
Tek tentelidir ve üstünde ekstra koruma sağlayan ikince bir tente bulunmaktadır
Çadır önünde sineklik bulunmaktadır
O zamanın en iyi kumaşından imal edilmiştir
Taşıma çantası vardır.
Çadır en yüksek teklifi veren kişiye satılacak.
haberturk

Bu haber: www.memurvadisi.com sitesine aittir.
Güncel Blog Sayfası * Online Tv Sayfası * Online Radyo Dinle * Günlük Gazeteler * Kimineli Blog * Beles Radyo * Cep Telefonları * Digg * Maçlar * Altın Döviz Borsa * Ödevler * Arama Motoru * Canlı Maç Seyret * İndirim Ariyorum * Yemek Tarifi * Bedava Backlink * Cep Telefonu * Free Backlink * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Türk Filmi İzle * Yalan Dünya Dizisi * Koyu Kırmızı Dizisi * Ayrılık Olmasa Dizisi * Ha Babam Uzay Dizisi * SEO Yarışmaları * Memur Blog * Dinle123 * Güncel Blogcu * Zarfat * Memurblogspot * gazete * memurcep * acemtr * İşler Güçler Dizisi * Kötü Yol Dizisi * Veda Dizisi * Yeni Vadi * SSK SGK BAĞKUR SORGU EKRANI

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More