Samsung Galaxy Camera Türkiye'de Fiyatı ÖzellikleriGALAXY Camera, en üst kalitede görüntüleri 3Gve Wi-Fi bağlantısı üzerinden anında paylaşma olanağı sunuyor 

Nihayet ülkemizde satışa sunulan Galaxy Camera, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.
Samsung Galaxy Camera Video Ön İncelemesi

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, Samsung'un 1.4 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos 4 Quad işlemcisi, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve arttırılabilir hafıza desteği, 4.8 inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüğünde HD Super Clear dokunmatik ekran gibi özelliklerle donatılan Galaxy Camera, Android tabanlı bir akıllı telefondan daha fazlasını bizlere sunuyor.

21Mbps'e kadar 3G desteğinin yanında WiFi bağlantısıyla her zaman online olabilen Galaxy Camera, GLONASS destekli A-GPS, Bluetooth 4.0 gibi kablosuz bağlantıları destekliyor. Cihaza 1650 mAh'lik batarya güç veriyor.
300 gram ağırlığındaki Galaxy Camera, etkili kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor.
Gücünü 21x süper uzun zoom objektifinden ve süper parlak 16M BSI CMOS sensöründen alan Galaxy Camera aynı zamanda, Samsung'un Smart Mode teknolojisini de kullanıyor.
15 farklı varsayılan mod ile başarılı ve kolay fotoğraf çekim deneyimi sunan Galaxy Camera, fotoğraf sihirbazı aracıyla fotoğraflar üzerinde kolay değişiklikler yapmanızı sağlıyor. Ayrıca Android'li cihaza Instagram gibi uygulamaları yükleyebiliyor, çektiğiniz fotoğrafları doğrudan internete yükleyebiliyorsunuz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More