Telefon Numarasından Adres Sorgulama, Bulma Nasıl Yapılır?
Cep telefonu numarasından adres bulunabilinir mi? Ev telefon numarası ile adres bulmak mümkün mü?ncelikle şunu söyleyeyim cep telefonu numarasından adres bulamazsınız.


Kaç kez size birinin telefon numarasını biliyordum ama adres bilmiyordum keşfettiler? Size, size Noel kartı liste veya sizi her gece arama prank tutar bile rahatsız edici bir kişi eklemek istediğiniz eski bir arkadaşınıza veya aile bireyine izini istediğiniz bir eski ortağı olabilir. Eğer nereye bakılacağını bilmek olursa olsun neden, telefon numarası ile insanlar bulabilirsiniz adresi istiyorum.Orada hizmetler birçok sunan telefon numarasını aramaları. Ters telefon
numarası arama kolayca kendi telefon numarası ile kimse bulabilirsiniz. Yapmanız ve yedi basamaklı sayı alan kodunu, hizmet ile veritabanı üzerinden birkaç saniye içinde tam eşleme, sonra ne maç sonuçları için ekranda görüntülenen bulunursa aramaya çalışır. Bu sonuçları ve kişinin adını içermelidir telefon numarası ile ilişkili bir adres.Eğer telefon numarası insanları bulmak istiyorsanız ve sonuç garanti istiyorsanız, ReversePhoneDetective.com kullanmanız gerekir. Bu hizmet ile, bilgi cep telefonu numaraları dahil telefon numarası, herhangi bir türünü kullanarak bulabilirsiniz. ReversePhoneDetective.com veritabanı daha fazla kayıt hemen her hizmet çevresinde yoğun sizin lehinize başarılı bir arama çalışan ölçekler devrilme daha mevcut bulunmaktadır.

En iyi haber bile son numarası gerekmez olduğunu Bu daha iyi haber, ama. Eğer önemli değil bir kaç yıl içinde kişi olarak değil. A üye olarak, amacıyla kişinin en son adresini izlemek için genişletilmiş kişi arama araçları kullanarak yapabileceksiniz Telefon Dedektif Ters. It doesn't matter Eğer bu sayıyı beş ya da on yıl önce - telefon numaraları insanları bulmak için sürekli yapabileceksiniz Telefon Dedektif veritabanları Ters çağırdı son kez.

Üyelik diğer arka plan bilgileri erişim gibi hizmetler eklendi diğer değer içeren, genişletilmiş veritabanları, ve hatta aile üyeleri. 

Bulunabildiğine dair programlar var diye söyleniyor ama yok. Kaldı ki olsa bile böyle bir şey yasal değil. Bu sistem polislerde vardır. İlgili numaranın sinyal takibini yaparak yerini, adresini bulabilir.
Sadece cep telefonu numarasından kime ait olduğunu ilgili GSM operatöründen bulabilirsiniz.
Bizim bulabileceğimiz adres ev telefonu numarasından olacak. Bunun için ilgili kişinin en azından; Adı, soyadı, oturduğu ili ve ilçeyi bilmektir.
Türk Telekom’un “Beyaz Sayfalar” linkine şuradan gidiyoruz; http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-wp/IDA2
Açılan sayfada en alta geliyoruz. Bu kısımda “Basit Ara” ve “Kapsamlı Ara” bölümleri mevcut.
“Basit Ara” kısmında arama yapmak için ilgili kişinin; soyadı, adı, il ve semt bilgilerini giriniz. Daha sonra doğrulama kodunu da yazdıktan sonra bul deyiniz. Tabi bu yöntemle aradığınız il ve ilçede duruma göre çok sonuç çıkabilir.
Bu durumda “Kapsamlı Ara” kısmını seçerek daha detaylı bilgiler verip (Servis Tipi, Mahalle, Cadde, Sokak, Posta Kodu vs.) arama yapabilirsiniz.
Son olarak şunu söyleyeyim; Arama yaptıktan sonra “Abone bulunamadı.” yazısıyla karşılaşırsanız ya aradığınız yerde ilgili kişi yok ya da bazı bilgileri yanlış girdiniz. Ayrıca Türk Telekom’un “Beyaz Sayfalar” bölümünde bilgilerinin yayınlanmasını istemeyen abonelerin kayıtları da gösterilmez.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More