Survivor'da Ümit ile Duygu'nun Şoke Eden KavgasıSurvivor DuyguSurvivor 2013 yarışmasında kim elendi henüz belli değil ancak Ümit karan ile Duygu arasında büyük bir kavga yaşandı.

İşte o konuşmalar;DUYGU: Sen bir kapa çeneni. Bir oyunda bir sus be. Her türül şeyi denedin, olmadı. Bir kere de susmayı dene bakalım olacak mı? Kırk yaşındasın ya biraz yakışanı yap kendine.

ÜMİT:Benle konuşacaksan ben buradayım. Sen kendine yakışanı yap, sen bayansın.

DUYGU: Çok terbiyesizsin ya...

ÜMİT:Terbiyesizim! Ağzını bozma kızım...

DUYGU: Ağzımı bozmuyorum, suratına söylüyorum. Ağzımı bozsam ne olacak.

ÜMİT:Yürü git lan! Yürü git..

DUYGU: Terbiyesizsin...

ÜMİT:Terbiyesizmiyim sen terbiyesizsin... Ne terbiyesizliğimi gördün?

DUYGU: Görüyorum işte daha ne göreyim? Ümit oynama ÜMİT:Ne oynaması. Sen oynamaya gelmişsin buraya...

Tekrar belirtelim her iki takımda bulunan diğer yarışmacıların araya girmeleri ile kavga güçlükle önlendi. Bu kavgadan sonra bakalım yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı bundan sonra ne gibi önlemler alacak.CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,OnlineSurvivor 19 mayıs 2013 pazar gün oynanan dokunulmazlık oyununda yarışmacılar oldukça fazla zorlandı..
özellikle ünlüler takımı oyunda çok fazla zorlanarak gönüllüler takımına karşı oyunda üstünlük kuramadı ve oyunda açık ara kaybetti..sadece 3 oyun alan ünlüler 8-3 gönüllüler takımına yenildi..ünlülerde oyun alan ilk kişi doğukan sonra cengiz oldu..birde ikili oynanan oyunda doğukan bennu iklisinde doğukan bennuyu taşıyarak oyunu 2.defa kazanan ünlü oldu..
Yarışmada özellikle dönmeli parkurda başları dönen ve mideleri bulanan yarışmacılar koşmakta ve parkuru tamamlamakta zorlandılar..hem ünlüler hem de gönüllüler nefessiz kaldı..ve uzun süre kendilerine gelemediler
ünlülerde doğukan ve cengiz oyunda başarılı olan 2 isim oldu..ümit karan erkeklerde performansı en düşük olan yarışmacı oldu ..bennu da yarışmada çok yoruldu ve yorulup iyi hissetmedigi için oyuna devam etmedi..bennu nun sakat olmadıgı halde yorgunluk nedeni ile oyunu bırakması karşı takımı kızdırdı..
duygu nun acun ılıcalı ya neden oynamıyor sakatlıgı yoksa bizde yorulduk ve oynamak istiyoruz demesi üzerine hiç alakası yokken ümit karan, o 40 yaşında kadın o bir anne saygı göster saygısızlık yapma gibi serzenişte bulunup duygu üzerine gitmesi iki takım arasında kavga çıkardı..
peki sorun ne? ümitin o bir anne, türklerde anne baş tacı vs demesinin bu olayla ne alakası var?açıkcası ben hiç anlam veremedim çünki karşı takımın neden oynamıyor diye sorması gayet normal bir tepki ..zira geçen hafta ümit karan da iyi olmadıgı ve hiç kazanamadıgı oyunda önce bıraktı tepkileri görünce gurur yaptı sonra yeniden oynadı..
keza gönüllülerin sakat oldukları için oynamadıkları oyunlarda en çok tepki veren de ümit karandı..ozaman omuzu sakatlanan fatmagül bir bayan degilmiydi?türk halkı bayana saygısızlıgı affediyormuydu?gönüllüler hiç böyle alakasız demogoji ile edebiyat yapmamış bir serzenişte bulunmamışken, ümit karan ıın çok alakasız bir şekilde ,"bennu sakat degil neden oynamıyor bizde yorgunuz " lafından analıga 40 yaşında kadına saygı olayına nasıl getirdigini anlamış degilim..
ama anlaşılan bir şey var oda ümit karanın smse çıkmamak eger çıkarsada elenmemek için tribünlere oynadıgı..ne duygu ne gönüllü destekçisi olarak degil tamamen tarafsız bir survivorcı olarak bakıyorum olaya.. objektif olmak lazım..görünen ada klavuz istemiyor..
bu hafta ünlülerin planında ırmak ve doğukanı smse çıkarmak vardı..dünki sembol oyununda doğukan sembolü kazanıp dokunulmaz olunca kanka olan cengiz ve ümit smse çıkacak isimler oldular ve ünlüler takımında planlar bozuldu..bu günki dokunulmazlık oyununda da kaybedeceklerini anlayan ve performansı düşük olan ümit, kızların ırmak ve bennu nun cengizi degilde kendisini yazma ihtimaline karşı, olayı vatan millet sakarya ,ana gibi yar meselelerine getirerek bennu ya "bak senin hakkını savundum vs diyerek aslında gereksiz bir şov yaptı ve survivor seyircisi gözünde kendini düşürdü
zira bu kadar ümit in bennu dan çok bennu cu olması karşısında bayanlar onu yazarsa onlar ümite haksızlık etmiş olacaklar..(öyle ki ümit nerdeyse ağlama krizlerine girdi ilginç bir şekilde.).ümitin diğer düşünceside bayanlar onu yazsalar bile muhtemel duygu nun kavgalarına alışkın seyirci duygu kesin suçlu, bravo ümite ne güzel konuştu..analar baş tacı kimse analarımıza saygısızlık yapamaz smsler ümite diyecek ..
ve sonraki haftalarda duygu smse çıkarsa seyirci ünlülerinde çok korktugu duygu yu eleyecek..
ümit karan bu günki alakasız şovunda oldukça başarılı oldu kendi adına en azından..ünlülerde ismi yazılabilecek 2 erkek vardı ümit ve cengiz..cengiz ünlülerde performansı en yüksek ve genel olarak en başarılı isim..keza adada en çok çalışan özellikle balık avlayan ve tutan tek isimde cengiz..dolayısıyla kimse cengizi yazamazdı çünki hem aç kalır hemde takım oyunlarında güçlü bir ismi kaybedemezler..
ünlüler adasında tek çalışmayan ve hiç iş yapmayan takım kaptanı ümit karan..doğukan adadaki oturulup yatılan heryeri tek başına inşa eden biri olarakta bu konuda da ümit ten üstün..keza oyun performası takımın en hızlı ismi..bu haftada dokunulmaz..bu durumda erkekler bayanlarda güçsüz olan ırmak ı yazarken bayanlarda ümit yazacaktı ama ümitin bayanları baş tacı yapan gösterisi ile bennu bu fikrinden vazgeçti..bennu nunda kendisini yazacagını bilenm ırmak ümit karanla smse çıkmaktansa sms gücünün daha az oldugunu düşündügü bennuyu yazarak kendi için şans kapısını açık bıraktı..zira bennu yu duygu ya karşı en az ümit kadar dolduran ırmak,duygu bennu kavgasında duygu nun fanlarından bennuya tepki oylarının kendisine gelecegini hesapladı ve gerçekten iyi bir strateji uyguladı..
bakalım olayları çok yakından takip eden survivor seyircisi bu durumu nasıl değerlendirecek..bennu nun ve ümit ,iin duygu üzerinden prim yapması kimin lehine sonuçlanacak..eger duygu taraftarları tepki oylarını ırmak a atacak olursa bozok tan sonra bennu da duygu fanları ile adadan gönderilen 2. isim olabilir..keza bennu nun gitmeside ünlülerde bayan gücünü düşürüp duygu nun sonraki oyunlarda ırmak ı çok rahat yenerek artı kazanmasını sağlayabilir..bu durumda finale giden yolda ilk defa gönüllülerin oldugu bir final 4 lüsü görebiliriz survivorda..

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More