BİLGİSAYARDAN İNSTAGRAM'A NASIL FOTOĞRAF YÜKLENİRinstagrama bilgisayardan fotoğraf nasıl yükleniyor, instagrama bilgisayardan fotograf yükleniyormu, instagrama bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir, instagrama bilgisayardan resim paylaşmak nasıl, instagrama bilgisayardan resim nasıl yüklenir, bilgisayardaki bir resmi instagramda nasıl paylaşırım,


Özellikle son zamanlarda Ünlülerin de sıklıkla kullandıkları İnstagram hızla yayılmaya devam ediyor. Yediden yetmişe herkesin kullandığı instagram uygulaması popüler olmaya devam ediyor. İstagram da ünlülerin başta olduğu resim paylaşma çılgınlığı devam ediyor.
Paylaşılan resimleri takip edebilme ve yorum yapabilme gibi seçeneklerde var. Bilindiği üzere instagram'a sadece telefondan resim paylaşılıyordu. Şimdi ise instagram'a bilgisayardan da fotoğraf yüklenebiliniyor. İnstagram'a bilgisayardan fotograf yüklemek ve resim paylaşmak için bir yardımcı bir program var.İnstagram'a Bilgisayardan Fotoğraf Yüklemek Nasıl 

Gramblr programı ücretsiz bir uygulamadır. Bu programı indirip bilgisayara kurduktan sonra instagram hesabınızla giriş yapıp bilgisayarınız üzerinden fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Bazen telefonunuzun haricinde bir sitedeki fotoğrafı veya bilgisayarınızdaki bir resmi instagram’da paylaşmak biraz zaman alabiliyordu. Resmi bilgisayara kaydet, oradan telefona yükle sonra da instagram’da paylaş… Gramblr sayesinde bu eziyetten kurtulacaksınız.

Bu programı yükledikten sonra birkaç adımda kullanmaya başlayabilirsiniz. Gramblr, yalnızca .jpg uzantısına sahip fotoğrafları yüklemenize izin veriyor. Ayrıca fotoğrafların boyutu 650 x 650 büyüklüğünde olmalıdır. Gramblr’ı yükledikten sonra instagram hesabınızla bu programı eşleştiriyorsunuz. Ondan sonra da hangi fotoğrafı istiyorsanız onu seçip programa yükledikten sonra, başlık kısmına aynı telefonda paylaştığınız gibi bir açıklama notu ekliyorsunuz. Bu aşamalardan sonra fotoğraf instagram’a yükleniyor.

Bu program, Windows XP, Vista, Windows 7,8 ve Mac OSX yüklü bilgisayarlarda uyumludur. Gramblr ile fotoğraflarınızı Facebook ve Twitter’da da paylaşabilirsiniz. Burada paylaştığınız fotoğrafların linkini de istediğiniz web hizmetlerinde paylaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More