SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI 2014survivor 2014 ne zaman başlıyor, survivor 2014 yarışmacıları kimler, 2014 survivorda kimler olacak, 2014 survivora katılan ünlüler kimler, 2014 survivor ne zaman hangi kanalda başlayacak, survivor 2014 yarışmacıları isimleri, survivor 2014 ünlüler gönüllüler, survivor 2014 ünlüler takımında kimler var, survivor 2014 ünlüler takımı yarışmacıların isimleri, 

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışması serisi devam ediyor. Her sezon farklı isimlerle zorlu ada şartlarında yarışan Ünlüler ve Gönüllüler takımlarındaki yarışmacılar zor günler geçirerek birinci olma çabası içine giriyorlar. 
Yayınlandığı her dönemde izlenme rekorları kıran Survivor yarışması bu sezonda adından söz ettireceğe benziyor. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışması ada içerisindeki zorlu oyunların yanı sıra katılan ünlü yarışmacılarda Survivor yarışmasına renk katıyor. 
Her sezon farklı ünlülerin ve gönüllülerin katıldığı Survivor yarışması için Acun Ilıcalı yeni sezon 2014 Survivor adaya gidecek ünlüleri belirlemek için görüşmelere başladı. Habertürk muhabirine konuşan Acun Ilıcalı 2014 Survivor yarışmasında değişikliklere gittiğini ve izleyenleri sürprizler beklediğini söyleyerek Survivor 2014 için şimdiden iki ismin belirlendiğini açıkladı.
2014 Survivor ünlüler takımı yarışmacıları kimler sorusu üzerine Acun Ilıcalı'nın açıkladığı iki isimden birincisi, Fenerbahçe Bayan Voleybol takımında oynayan güzel voleybolcu Duygu Bal olurken ikinci isim ise geçen sezon yarışmacılarından olan Larrissa Gacemer'in eşi Burak Gacemer olduğunu açıkladı.
Survivor 2014 Ünlüler Takımı Yarışmacıları Kimler
- Duygu Bal   (Duygu Bal Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
- Burak Gacemer   (Burak Gacemer Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
- Eda Özerkan  (Eda Özerkan Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
- Merve Aydın
- Ahmet Dursun
- Serenay Aktaş (Serenay Aktaş Kimdir TIKLAYINIZ>>>)
- Tolga Karel
- Gökhan Keser
- İsmail BakiCANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More