Larissa Gacemer Kimdir?Larissa Gacemer Kimdir? Larissa Gacemer Hakkında kısa bilgi, Larissa Gacemer biyografisi doğum yeri ve doğum tarihi, Larissa Gacemer nerede doğmuştur? Asen nerelidir? Bu ve merak edilen benzeri sorulara makalemizin devamında cevap bulabilirsiniz. Larissa Gacemer, Larissa Rodrigues Gacemer  1988 Sao Paulo'da doğmuştur. Larissa Gacemer kızlık soyadı Rodrigues'dir. Türkiye'ye geldikten sonra Burak Gacemer ile evlenen Larissa, kızlık soyadınıda kullanmaktadır. Bir ablası vardır.

17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 yılında İzmir'e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbula gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemişdir.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer’de yarışacak.

Film ve dizileri :
2012 - KremKaynak: Anonim
Resim kaynak: twitter.com/larissaburak

0 yorum:

Yorum Gönder

Share

Twitter Delicious Facebook Digg reddit Favorites More